Pola Raksa do dziś uważana jest za jedną z piękniejszych i bardziej utalentowanych polskich aktorek. Rola w kultowym serialu Czterej Pancerni przyniosła jej ogromną popularność. Artystka jednak zrezygnowała z kariery aktorskiej na rzecz normalnego, spokojnego życia z dala od wielkiego miasta. Miejsce, w którym obecnie mieszka, jest wprost bajeczne! Gdzie ukrywa się przed światem Pola Raksa?

Fani, którzy mieli okazję odwiedzić zamieszkiwane przez aktorkę tereny, nie mogą wyjść z podziwu! Śpiew ptaków, otaczająca dom roślinność i cudowny zapach lasu, to dla gwiazdy codzienność. To właśnie tam Pola Raksa spędza swój czas, który w tej miejscowości zdecydowanie płynie wolniej…

Gdzie mieszka Pola Raksa?

Spokojne miasto pod Warszawą

Kałuszyn to niewielkie miasto w województwie mazowieckim. Mała liczba ludności sprawia, że ulice nie są oblegane. W tej mieścinie zdecydowanie dominuje spokój i cisza.

Pobliski sklep spożywczy to miejsce, w którym, w trakcie codziennych czynności, spotyka się większość sąsiadów. Czy mieli okazję osobiście poznać słynną Marusię? Co sądzą o gwieździe, która mieszka tuż obok?

Cechuje ją skromność

Zamieszkujące Kałuszyn osoby wspominają, że, oczywiście, kojarzą Polę Raksę. Jak donosi portal Newsweek:

– Każdy tu zna Polę Raksę, choćby ze słyszenia. Miła. Cichutka – mówi jeden z mieszkańców.

Sprzedawczyni w sklepie, zapytana o to, czy w aktorce można rozpoznać wielką gwiazdę sprzed kilku dekad, odpowiada: – Oczywiście każdy wie, kim jest. Ale jakby pan nie wiedział, to po zachowaniu nie poznać, że Marusia.

Gdzie mieszka Pola Raksa? Dom artystki

Wprawdzie aktorka wycofała się z życia publicznego, jednak w zamieszkiwanej miejscowości nie stara się aż tak bardzo o zachowanie anonimowości. Działka oraz dom, który zamieszkuje, jest całkiem spory. Duże okna nadają wrażenie gościnności, a oplatająca je roślinność sprawia, że cała posesja wygląda wręcz bajkowo…

Rewolucja w życiu

Choć od debiutu artystki minęło już ponad 50 lat, ludzie wciąż wspominają i doceniają jej aktorskie dokonania. Pomimo ogromnej kariery i uwielbianego przez miliony serialu, Pola Raksa pozostała uprzejmą i skromną osobą.

Dla wielu osób decyzja o porzuceniu kariery aktorskiej była ogromnym zaskoczeniem. Inni spekulowali, co wpłynęło na tę decyzję, zastanawiając się gdzie mieszka Pola Raksa? Artystka osiedliła się na obrzeżach Warszawy, prowadząc spokojne życie wśród natury. Z pewnością niewiele osób miałoby na tyle odwagi, by zdecydować się na taki krok!

Gdzie mieszka Pola Raksa? ZOBACZ NIESAMOWITE ZDJĘCIA:

Gdzie mieszka Pola Raksa
instagram.com mattasky

Pola Raksa zadebiutowała na ekranie w filmie „Szatan z siódmej klasy” w 1960 roku.

Gdzie mieszka Pola Raksa
instagram.com tvp_kultura

Od tamtego czasu występowała wśród największych polskich gwiazd! Tu, z Romanem Wilhelmim w spektaklu Miłość i gniew.

Fani polskiego kina pamiętają ją przede wszystkim z roli pięknej Marusi w serialu Czterej pancerni i pies.

Gdzie mieszka Pola Raksa
instagram.com barbara_urszula

Pola Raksa uchodziła za jeden z bardziej obiecujących talentów. Swoich zwolenników miała nie tylko wśród kobiet, które inspirowały się jej kobiecym wyglądem i klasą, ale również wśród mężczyzn, zdecydowanie doceniających jej piękno.

Gdzie mieszka Pola Raksa
kaluszyn.nieruchomosci-online.pl

Aktorka porzuciła wielkie miasto na rzecz spokojnego życia w podwarszawskiej miejscowości- Kałuszynie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Romanse Edyty Wojtczak to temat na bestseller! Komu złamała serce legendarna dziennikarka?
  2. Śmierć Anny Jantar do dziś budzi ogromne emocje. Szczegóły tragicznej śmierci
  3. Jak obecnie wygląda Krystyna Loska? Legendarna spikerka zachwyca urodą
  4. Zdjęcie Małgorzaty Rozenek, które wywołało burzę w sieci. Co pokazała?

Źródła: newsweek.pl; instagram.com; wikipedia.pl

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.