Gdzie mieszka Quebonafide? Fani muzyka chętnie poznaliby odpowiedź na to pytanie. Popularny raper może pozwolić sobie na luksusowe cztery kąty, o których zwykli ludzie tylko marzą. Mimo że sporą część jego czasu zajmują podróże do egzotycznych miejsc, urządził swoje gniazdko z niezwykłą starannością. Nie uwierzycie, czym je udekorował!

Jego wizerunek i twórczość wzbudzają podziw, ale także liczne kontrowersje. Nikt nie potrafi pozostać wobec niego obojętnym — jedni kochają, inni podchodzą z dystansem, ale każdy musi przyznać, że odniósł spektakularny sukces. Pieniądze, które zarobił dzięki ciężkiej pracy, pozwalają mu funkcjonować na własnych zasadach. Regularne podróże w najbardziej odległe miejsca na kuli ziemskiej i prestiżowe mieszkanie to tylko niektóre z elementów jego życia. Gdzie mieszka Quebonafide? Chociaż większość wielbiciela rapera spodziewałaby się, że wybrał Warszawę albo przynajmniej jedną z modnych europejskich stolic, on związał losy z zupełnie inną miejscowością. Udało nam się dotrzeć do zaskakujących doniesień, gdzie uwił swoje gniazdko. 

Gdzie mieszka Quebonafide?

Jak podaje dziennik Fakt, Quebonafide mieszka ze swoją partnerką Natalią Szroeder. To właśnie raper miał wyjść z inicjatywą i zaproponować ukochanej, żeby się do niego wprowadziła. Wcześniej artystka współdzieliła lokum z bratem. 

Prawdopodobnie Quebonafide mieszka w Ciechanowie, skąd — jak czytamy na pl.wikipedia.org — pochodzi. Nie byłoby w tym nic zaskakującego: gwiazdor cieszy się w mieście powszechną sympatią i szacunkiem. Mieszkańcy są dumni, że jeden z mieszkańców zdobył ogólnopolską sławę. W ubiegłym roku raper otrzymał nawet specjalne odznaczenie Za Zasługi dla Ciechanowa. Medal wręczył mu osobiście sam prezydent miasta, Krzysztof Kosiński. 

Quebonafide: dom muzyka jest luksusowy?

Na łamach dziennika Fakt czytamy, że Quebonafide urządził swoje mieszkanie z wielką starannością — autor tekstu nazwał je nawet luksusowym! Co ciekawe, raper ma być wielkim miłośnikiem roślin doniczkowych, których przybyło od czasu, gdy do apartamentu wprowadziła się Natalia Szroeder.

Według ustaleń magazynu, kiedy Quebonafide dowiedział się, że ukochana chętnie z nim zamieszka, postanowił uczcić to w wyjątkowy sposób. Mianowicie, dokupił jeszcze więcej roślinek doniczkowych, którymi następnie udekorował całe wnętrze. Natalia Szroeder musiała być zachwycona romantycznym gestem chłopaka! 

Gdzie mieszka Quebonafide? Chociaż sam muzyk stroni od publikowania w mediach społecznościowych fotografii wykonanych we własnych czterech ścianach, internautom nie umknęła jedna, którą zrobiła Natalia Szroeder. Piosenkarka umieściła na Instagramie zdjęcie z ich wspólnego gniazdka. Możemy dostrzec, że w domu artystów dominują jasne kolory, a na stole stoją klimatyczne świeczki. 

Spodziewalibyście się, gdzie mieszka Quebonafide? Dom musi być dla niego miejscem, w którym może odpocząć po swoich wielotygodniowych podróżach w nieznane. Myślicie, że Natalia Szroeder także czuje się w nim dobrze?

ZOBACZ ZDJĘCIA QUEBONAFIDE I NATALII SZROEDER:

gdzie mieszka quebonafide
fot. instagram.com @quebahombre

Gdzie mieszka Quebonafide? Gwiazdor prawdopodobnie nie opuścił rodzinnego Ciechanowa. 

gdzie mieszka quebonafide
fot. instagram.com @quebahombre

Quebonafide stroni od publikowania w social mediach zdjęć swojego mieszkania. 

gdzie mieszka quebonafide
fot. instagram.com @natalia_szroeder

Gdzie mieszka Quebonafide? Do rapera wprowadziła się jego partnerka Natalia Szroeder. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. W odcinku Projektu Lady użyto żywych zwierząt do zadania dla uczestniczek. Jedno z nich miało nie przeżyć
  2. Krzysztof Janczak, czyli Pan Yapa, kończy 70 lat! Jak wyglądała jego kariera?
  3. Zakaz wyprowadzania psów jest nielegalny! Nasze zwierzęta mają prawo korzystać z przestrzeni publicznej
  4. Małgorzata Rozenek-Majdan na przyjęciu w ambasadzie USA. Jej stylizacja wywołała burzę
  5. Aktor ”M jak miłość” twierdzi, że żył w trójkącie 18 lat. „Był to związek najdłuższy i wyjątkowy”

źródła: Fakt, pl.wikipedia.org

Poprzedni artykułJak się ubrać w Izraelu? ZASADY, których powinnaś się trzymać
Następny artykułDominika Gwit śpiewa wielki przebój Edyty Górniak. Bajecznie pozytywne wideo podbija Internet
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.