Gdzie mieszka Roksana Węgiel? Dom piosenkarki robi na każdym spore wrażenie — trudno go nie zauważyć i przejść obok obojętnie. Gwiazda miała szczęście dorastać w otoczeniu, w którym niczego jej nie brakowało. Kim są rodzice nastoletniej artystki? Rodzina Węgiel nie jest związana ze światem show-biznesu.

Z nieznanej nikomu dziewczynki stała się idolką milionów polskich nastolatków. Jej sukces jest tym bardziej imponujący, że ani nie pochodzi z wpływowej rodziny, ani nie przyszła na świat w jednym ze znanych polskich miast jak Warszawa czy Kraków. Mieszkańcy rodzinnej miejscowości pękają z dumy na myśl, że przyszła na świat właśnie w ich mieście. Gdzie mieszka Roksana Węgiel? Razem z bliskimi jakiś czas temu zmieniała dotychczasowe miejsce pobytu. 

Gdzie mieszka Roksana Węgiel?

Roksana Węgiel często wspomina w wywiadach o tym, że rodzice są jej najwierniejszym fanami. Zależało im, żeby ukochana córka mogła spełniać marzenia o śpiewaniu i wspierali w drodze na szczyt. 

Gdzie mieszka Roksana Węgiel? Według ustaleń portalu otopress.pl młoda piosenkarka pochodzi z Jasła. Na początku razem z rodzicami i młodszym bratem zajmowali mieszkanie w bloku. Jak podaje fakt.pl, po kilku latach cała czwórka postanowiła przenieść się do domu jednorodzinnego na jednym z podmiejskich osiedli. 

Chociaż budynek ma być zadbany i dość duży, nie można go jednak nazwać willą! Jak czytamy na otopress.pl, już na pierwszy rzut oka widać, że mieszkańcy cieszą się życiem w dostatku. Jednak Roksana Węgiel w ostatnich miesiącach rzadko ma okazję gościć w domu. Otopress.pl podaje, że ze względu na karierę nastolatka obecnie spędza większość czasu w Warszawie. 

Kim są rodzice Roksany Węgiel?

Fakt.pl ustalił, że rodzice Roksany Węgiel mają na imię Edyta i Rafał. Para ma jeszcze jedno dziecko — sporo młodszego od piosenkarki chłopczyka o imieniu Maksymilian. W zeszłym roku obchodził szóste urodziny. 

Ojciec nastoletniej gwiazdy pracuje jako przedsiębiorca i prowadzi firmę, z kolei mama zdecydowała się poświęcić opiece nad domem i dziećmi. Chociaż dziś najstarsza córka jest dla nich wielkim wsparciem, będąc małą dziewczynką, lubiła dokazywać i rozrabiać! Rodzice wspominali w jednym z wywiadów, że pewnego razu mała Roksana zamknęła swoją mamę na balkonie. Co gorsza, odmówiła otworzenia drzwi i pani Edyta była uwięziona aż do powrotu męża z pracy.

Spodziewalibyście się, gdzie mieszka Roksana Węgiel? Mieszkańcy Jasła są naprawdę dumni z tego, że mają taką sąsiadkę!

ZOBACZ ZDJĘCIA ROKSANY WĘGIEL:

gdzie mieszka roksana węgiel
fot. instagram.com @roxie_wegiel

Gdzie mieszka Roksana Węgiel? Nastolatka przyszła na świat w Jaśle.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKrzysztof Baranowski to miłość Bogumiły Wander. Znają się już 40 lat
Następny artykułHenryka Krzywonos chorowała na raka. Lekarze nie dawali jej szans na przeżycie
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.