Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gdzie mieszka Sonia Bohosiewicz? Aktorka otrzymała w spadku pałac
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 11.02.2019 13:09

Gdzie mieszka Sonia Bohosiewicz? Aktorka otrzymała w spadku pałac

Jak schudła Sonia Bohosiewicz?
fot. instagram.com @soniabohosiewicz

Gdzie mieszka Sonia Bohosiewicz? Niedawno fani dowiedzieli się, że artystka może poszczycić się szlacheckim pochodzeniem. I to nie byle jakim! Aktorka otrzymała w spadku pałac. Jego historia jest niesamowita. Czy to znaczy, że rodzinę aktorki czeka przeprowadzka?

Rodzina Soni Bohosiewicz wywodzi się z niezwykle starego i zasłużonego rodu. Osoby, które sceptycznie odnosiły się do pogłosek o szlachetnym pochodzeniu aktorki, musiały poczuć spore zaskoczenie. Okazało się, że zaledwie kilkanaście tygodni wcześniej otrzymała w spadku okazały dwór. Pieczę nad posiadłością sprawuje… zarządca! Gdzie mieszka Sonia Bohosiewicz i jej rodzina? Czy to prawda, że gwieździe przysługuje tytuł księżniczki?

Gdzie mieszka Sonia Bohosiewicz?

Dwór, który odziedziczyła Sonia Bohosiewicz, znajduje się w Kamieńcu Podolskim. Został zbudowany w XVII wieku. Jak wyjawia Wiola Rudzińska, zarządczyni posiadłości:

– Historia jest piękna, to jest XVII wiek. Tu mieszkała siostra Królowej Marysieńki. Ostatnimi spadkobiercami, jak myślano, byli państwo Potuliccy. A tu się okazało teraz, że jednak nie – cytuje Rudzińską portal party.pl.

Bohosiewicz nie ma zamiaru także przenieść się do odziedziczonej willi. Przyczyna nie leży jednak wyłącznie w nieuregulowanych formalnościach. Jak informuje portal pomponik.pl, gwiazda na co dzień mieszka na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie jest bardzo przytulne i komfortowe – zupełnie inne niż pałac. Obszerna kuchnia jest otwarta na przytulny salon, w którym cała rodzina może relaksować się i oglądać wspólnie telewizję. Czy to znaczy, że Bohosiewicz zamierza sprzedać dwór?

– Ja sobie nie wyobrażam sobie, żeby tu się przeprowadzać. Bo jak to się ogrzewa? To są ogromne koszta. Nie wiem, czy mój maż byłby zachwycony, żeby nosić drewno do kominków. Tu jest 10 hektarów. Jak ja z Kamieńca Podolskiego będę dojeżdżała do pracy? Nie, to może będzie jakiś rodzaj domu wypadowego – przytacza wyjaśnienie aktorki portal party.pl.

Aktorka wyjawiła również, że ma spory dystans do swojego pochodzenia. W przeciwieństwie do np. Anny Czartoryskiej, wolałaby, żeby nie nazywano jej księżniczką

– Rzeczywiście, ród Bohosiewiczów pochodzi z rodu książęcego rodu Mimikonian. My tu w Polsce jesteśmy bardzo długo. Mamy nadany herb Sas w 1676 roku. Brzmi to ładnie, ale nie jestem księżniczką, księżniczką jest księżna Kate – czytamy na party.pl.

Wiedzieliście, że Sonia Bohosiewicz jest dziedziczką dworu szlacheckiego?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

gdzie mieszka sonia bohosiewicz

Gdzie mieszka Sonia Bohosiewicz? Aktorka niedawno dostała w spadku… dwór szlachecki!

gdzie mieszka sonia bohosiewicz

Gwiazda jednak nie ma zamiaru wyprowadzać się ze swojego przytulnego gniazdka na Mokotowie w Warszawie.

gdzie mieszka sonia bohosiewicz

Aktorka na razie nie jest pewna, co ostatecznie zrobi z nietypowym spadkiem.

gdzie mieszka sonia bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz rozważa traktowanie pałacyku jako domu letniskowego, jednak przeprowadzka jest wykluczona.

gdzie mieszka sonia bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz i jej rodzina nie byliby w stanie pogodzić pracy i nauki w Warszawie z przeprowadzką w tak odległe miejsce.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jakich ludzi nienawidzą koty? Sprawdź, czy to dotyczy ciebie!
  2. Włosy Beaty Kozidrak to peruka? Jak wyglądają naprawdę?
  3. Paznokcie ślubne. Najmodniejsze wzory na rok 2019! [ZDJĘCIA]
  4. Burza po premierze filmu „Kogel Mogel”. Gwiazdy publicznie się oskarżają

źródła: party.pl, pomponik.pl