Gdzie mieszkają bracia Golec? Muzycy postanowili osiedlić się w swoich rodzinnych stronach. Co ciekawe nawet ich domy są takie same! Posiadłości braci Golec są wielkie i pięknie urządzone. Nie brakuje w nich również folklorystycznych akcentów, z których znani są bliźniacy. Zobaczcie, jak mieszkają. Będziecie pod wrażeniem! 

Bracia Golec to najbardziej znani bliźniacy w Polsce. Swoją karierę zaczęli już ponad 20 lat temu i wciąż świetnie prosperują w branży muzycznej. Gdzie mieszkają bracia Golec? Muzycy swoje domy postawili niedaleko siebie, w swoich rodzinnych stronach. Ich posiadłości robią wrażenie, są duże, przestronne i luksusowe. 

Gdzie mieszkają bracia Golec?

Bracia Golec po wielu latach ciężkiej pracy w show-biznesie mogli sobie pozwolić na kupno wystawnego domu. Gdzie mieszkają bracia Golec? Paweł i Łukasz z rodzinami mieszkają po sąsiedzku — pod Bielsko-Białą. Paweł w Straconce, Łukasz w Łodygowicach. Ze względu na wiele uroczystości rodzinnych często się widują, szczególnie, że dzieli ich 5 minut jazdy motorem. Ich domy są bardzo do siebie podobne, a obydwaj kupili je jeszcze w 2004 roku.

Domy braci Golec są ogromne i mają ponad 350 m kwadratowych, nie licząc wielkich ogrodów, jakie otaczają ich włości. Ulubionym miejscem Pawła jest kuchnia, za to Łukasz najlepiej czuje się na bujanym fotelu w salonie. Bracia Golec bardzo lubią gotować. Paweł uwielbia grillować, a Łukasz jest specjalistą od ryb. Co ciekawe, muzycy mają nawet takie same samochody. W obu garażach stoi Audi Q7. 

Co teraz robią bracia Golec?

Mogłoby się wydawać, że bracia Golec powoli znikają z polskiego show-biznesu, jednak nic bardziej mylnego. Bracia Golec mają się świetnie i wciąż pracują nad nowymi kawałkami i dużo koncertują! A jak zaczęła się ich przygoda z muzyką?

Swoją karierę muzyczną zaczęli już w 1998 roku, gdy założyli swój pierwszy zespół: Golec uOrkiestra. Ich kariera bardzo szybko się rozwinęła, a ich folklorystyczna muzyka owładnęła całą Polskę! Stronią od medialnego zgiełku i mieszkają w swoich ukochanych górach, z dala od Warszawy. 

Gdzie mieszkają bracia Golec?
ZOBACZ ZDJĘCIA DOMU:

Gdzie mieszkają bracia Golec
screen TVP

Gdzie mieszkają bracia Golec? Zostali w rodzinnych stronach.

Gdzie mieszkają bracia Golec
screen TVP

W domu jednego z braci znajduje się studio nagraniowe.

Gdzie mieszkają bracia Golec
screen TVP

Domy mierzą ponad 350 m kwadratowych!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Szymon Hołownia trzymał żonę i córkę w tajemnicy! Gwiazdor TVN przez przypadek potwierdził, że istnieją!
  2. Dominika Tajner pierwszy raz tak szczerze o rozwodzie: „Myślałam, że to tylko kolejny kryzys”
  3. Ile lat ma Krystyna Pawłowicz? Posłanka zdecydowała się przejść na emeryturę
  4. Dzieci Anny Przybylskiej są bardzo podobne do mamy. Jak dziś wyglądają?
  5. Ojciec Idy Nowakowskiej zmarł 5 lat temu. Gwiazda opublikowała wzruszające zdjęcie

źródło: se.pl

Poprzedni artykułMarek Walczewski zmarł 10 lat temu. „Nikogo nie poznawał, przestał mówić, chodzić.”
Następny artykułMałgorzata Kożuchowska odchodzi z serialu ”Rodzinka.pl”? Fani gwiazdy nie będą zachwyceni
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.