Lelum.pl

fot. KAPiF

Gdzie teraz mieszka Tomasz Komenda? Za miliony z odszkodowania chciał sobie kupić dom

31 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Tomasz Komenda dopiero cztery lata temu opuścił mury więzienia, gdzie w wyniku niesłusznego wyroku i niedbale przeprowadzonego procesu sądowego spędził 18 lat za gwałt i morderstwo. Gdzie obecnie mieszka mężczyzna?

Tomasz Komenda dopiero cztery lata temu opuścił mury więzienia, gdzie w wyniku niesłusznego wyroku i niedbale przeprowadzonego procesu sądowego spędził 18 lat za gwałt i morderstwo. Gdzie obecnie mieszka mężczyzna?

Historia niesprawiedliwie skazanego zaskoczyła wszystkich Polaków i przez długi czas była przyczyną medialnego zamieszania w naszym kraju. Wiemy, jak obecnie wygląda życie 45-latka.

Gdzie obecnie mieszka Tomasz Komenda?

Kiedy 15 marca 2018 roku Tomasz Komenda po 18 latach opuścił mury więzienia, chciał jak najszybciej zniknąć z oczu opinii publicznej. Niestety, nie było to takie proste, a mężczyzna przez długi czas skarżył się na gapiów, których ciągła obecność utrudniała mu nawet podjęcie normalnej pracy.

Wówczas rękę wyciągnęli do niego bracia Collins, którzy do czasu wypłacenia mu pieniędzy przez państwo zatrudnili go w swojej firmie na stanowisku specjalisty do spraw adaptacji społecznej osób niesłusznie skazanych.

W końcu w lutym 2021 roku mężczyzna otrzymał należne mu 12 milionów i 811 tysięcy odszkodowania i zadośćuczynienia od państwa. Nie da się ukryć, że ogromna kwota mogła zawrócić 45-latkowi w głowie. Twierdził jednak, że narzeczona będzie go pilnować, aby nie zatracił się w nagłym bogactwie. Na co chciał przeznaczyć pieniądze?

Chciałbym wyjechać, kupić dom i żyć, bo wszystko, co chciałem mieć, to mam. Chciałbym, żeby było zamknięcie raz na zawsze, żeby ludzie żyli swoim życiem, a nie moim. Chciałbym, żeby taka historia już się nie powtórzyła – powiedział wtedy Tomasz Komenda.

Mężczyzna jak ognia unika obecnie mediów i udzielania informacji o swoim życiu. Wiadomo natomiast, że udało mu się kupić wymarzony dom, który najprawdopodobniej znajduje się w okolicach Wrocławia.

Tomasz Komenda odszedł od swojej ukochanej i dziecka

Mężczyzna pojawił się publicznie dopiero na premierze poświęconego mu filmu „25 lat niewinności” 10 września 2020 roku, kiedy to oświadczył się swojej ukochanej. Para doczekała się również dwuletniego dziś synka Filipa.

Niestety, jakiś czas później media obiegła informacja o rozstaniu zakochanych. Stało się to niedługo przed planowanym przez nich ślubem kościelnym w 2021 roku. Kobieta podczas wywiadu nie chciała zdradzać zbyt wielu szczegółów na temat swojej relacji z 45-latkiem. Ujawniła, że obecnie chce skupić się na wychowywaniu synka i dzieci z poprzedniego związku.

– Nie chciałabym za bardzo tego komentować. Jeszcze do niedawna walczyłam o naszą rodzinę, ale teraz najważniejsi są dla mnie moi synowie i moje zdrowie – powiedziała podczas rozmowy z portalem Pudelek w lutym 2022 roku.

Zobacz zdjęcia:

Tomasz Komenda
Tomasz Komenda

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
    3. W „Pytaniu na śniadanie” nagle doszło do spięcia. Maciej Kurzajewski musiał interweniować

 

 

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Hospitalizacja Marty Kubackiej. Golcowie zamieścili w sieci poruszający wpis
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Czeski piłkarz porównał Roberta Lewandowskiego z Dudą. Użył zdumiewających słów
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Katarzyna Cichopek 12 lat temu była u Kuby Wojewódzkiego. Słowa, które wtedy wypowiedziała wiele wyjaśniają
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Wojciech Glanc przewiduje rozpad jednego z najgłośniejszych małżeństw. Para właśnie spodziewa się dziecka
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Kopali jej plecak, próbowali zabrać kurtkę. Sylwia Bomba zalana łzami opowiedziała o dramacie z przeszłości
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Tak świat dowiedział się o oświadczynach Dawida Kubackiego. Reakcja Marty była zaskakująca
Czytaj więcej >
Martyna Pałka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]