Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Genialny sposób Doroty Szelągowskiej. Dzięki niemu mieszkanie nie nagrzewa się w upalne dni, hit
Karol Osiński
Karol Osiński 29.06.2021 21:41

Genialny sposób Doroty Szelągowskiej. Dzięki niemu mieszkanie nie nagrzewa się w upalne dni, hit

Dorota Szelągowska
TRICOLORS/East News

Dorota Szelągowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie wnętrza salonu w jej domu. Słynna projektantka wnętrz znalazła genialny sposób na upały oraz szybkie wychłodzenie połączenia. W swoich oknach zamontowała tzw. szatersy, czyli okiennice wewnętrzne, które doskonale pasują do wystroju pomieszczenia.

Nikt nie ma wątpliwości, że Dorota Szelągowska to prawdziwa profesjonalistka w swoim fachu, zatem nic dziwnego, że zadbała idealnie, by w jej domu niczego nie brakowało. Wielu ludzi może brać z niej przykład w czasach upałów.

Dorota Szelągowska znalazła sposób na upalne dni

W upalne, letnie dni w naszych domach doskonale spisują się wszelkiego rodzaju wiatraki lub klimatyzacje, jednak nie każdego stać na tego typu udogodnienia. Szczególnie drogie bywa to drugie, ale można znaleźć także argumenty przemawiające, że psuje wystrój wnętrza.

Z doskonałym rozwiązaniem wyszła do swoich fanów Dorota Szelągowska, choć nie zrobiła tego wprost. Na jej Instagramie można znaleźć zdjęcie z wnętrza jej salonu, gdzie uwagę zwracają tzw. szatersy, okiennice wewnętrzne, których głównym zadaniem jest ochrona przed hałasem z zewnątrz oraz promieniami słońca.

Tego typu urządzenia można znaleźć w wielu greckich, czy włoskich miasteczkach. Ich skuteczność jest niepodważalna. Funkcjonują jak tradycyjne rolety, jednak znacznie skuteczniej chronią nas przed wcześniej wspomnianymi niedogodnościami. To idealny sposób na powstrzymanie upałów w pomieszczeniach naszych domów.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Na zdjęciu widać, że Dorota Szelągowska postawiła na klasyczne szatersy, w kolorze białym, jednak warto pamiętać, że na rynku można zakupić w wielu innych. Udogodnieniem może być fakt, że zamawiając okiennice u producentów monterzy mogą przyjechać do naszych domów i wyręczyć nas w ich zakładaniu.

Zobacz zdjęcie:

Dorota Szelągowska znalazła skuteczny sposób na upalne lato, montując w swoim domu okiennice wewnętrzne.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com