Gienek Loska nie żyje. Informację przekazaną przez białoruskie media, w rozmowie z Interią potwierdził przyjaciel rodziny. Muzyk zmarł 9 września w godzinach wieczornych – czytamy na muzyka.interia.pl. Miał 45 lat.

Gienek Loska od maja 2018 roku po wylewie krwi do mózgu przebywał w śpiączce. Trafił do szpitala na Białorusi, gdzie wówczas odwiedzał swoją matkę.

Gienek Loska nie żyje

Muzyk dostał wylewu dzień przed planowanym powrotem do Polski. Sąsiedzi widzieli, jak upadł przed domem. O całej sytuacji opowiedziała partnerka Gienka w programie Pytanie na śniadanie.

-W momencie od zabrania do pierwszego szpitala, potem drugiego szpitala, nie postawiono żadnej sensownej diagnozy, co jest kluczowe przy okazji udaru. Przez pierwsze 6 godzin pompowano mu glukozę, ponieważ uznali, że pewnie ma śpiączkę cukrzycową. Dopiero po 11 godzinach trafił 200 km dalej do Baranowicz, tam mu udzielono pomocy, stwierdzono rozległy wylew – mówiła wtedy Agnieszka Stawicka, podaje Interia.

W ubiegłym roku kobieta utworzyła akcję Obudźmy Gienka, zbierano pieniądze na jego leczenie. W styczniu muzyk skończył 45 lat.

  1. Nie żyje uwielbiana pisarka. Do tragedii doszło na oczach maleńkiego synka
  2. „Pytanie na śniadanie” afery ciąg dalszy. Dziennikarka TVP w ostrych słowach, Michał Olszański nie wytrzymał i odpowiedział

Bliscy żegnają Gienka Loskę

Wszyscy mieliśmy nadzieję, że muzyk odzyska zdrowie. Niestety, dziś media obiegła tragiczna wiadomość. Gienek Loska zmarł w szpitalu na Białorusi w wieku 45 lat.

Żegnaj Stary, dzięki za wszystko. Ju pewnie zbierasz skład tam po drugiej stronie – napisał na Facebooku Marcin Młynarczyk, członek Gienek Loska Band.

Gienek Loska zaczynał swoją karierę na Białorusi, gdzie założył zespół Seven B. Zespół przyjechał do Polski i został na dłużej, muzycy szczególnie upodobali sobie Kraków. Przełom w życiu Gienka nastąpił, gdy ten wziął udział w programie X Factor, wtedy usłyszała o nim cała Polska.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Gienek Loska
PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS 02.06.2012 Opole 2012 – Super Premiery, Super Jedynki, TYMrazem Kabareton N/Z:Loska Gienek

Gienek Loska nie żyje.

Gienek Loska
Screen z youtube.com/ GienekLoskaBandVEVO

Miał 45 lat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tomasz Komenda ogłosił radosną nowinę. Nikt nie spodziewał się lepszych wieści
  2. Niestety, nie żyje. Pomagał innym, spotkało go najgorsze
  3. Nie była w stanie wytrzymać cierpienia. Gwiazda „Wojny domowej” odeszła w samotności
  4. Kobieta pobita na ulicy na oczach dziecka. Porażające sceny w Polsce, szukają świadków
  5. Dowiedziała się o śmiertelnej chorobie. Tragiczna wiadomość dla fanów „M jak miłość”
  6. Ogromny błąd podczas zbierania borowików. Konsekwencje mogą być opłakane

Źródło: muzyka.interia.pl

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl