Gienek Loska zmarł 9 września. Ta informacja wstrząsnęła fanami i całą branżą muzyczną, która na zawsze straciła wyjątkowego artystę. Do mediów trafiła informacja, gdzie muzyk spędził swoje ostatnie chwile w otoczeniu najbliższych mu ludzi. Łzy same cisną się do oczu. 

Gienek Loska dwa lata temu doznał poważnego udaru. Pomoc medyczną otrzymał zbyt późno, przez długi czas fani martwili się o jego zdrowie. Zapadł w śpiączkę, z której długo nie mógł się wybudzić. Gdy do mediów trafiła informacja, że artysta nie żyje, zasmuceni byli wszyscy. Media podały, gdzie artysta spędził ostatnie chwile.

td_block_13 limit=”1″ post_ids=”249324″]

Gienek Loska – ostatnie chwile

Dwa ostatnie lata były wielkim zmartwieniem o zdrowie Loski. Została nawet utworzona specjalna zbiórka, z jej funduszy artysta mógł mieć zapewnione leczenie i rehabilitację, która była konieczna, by mógł powrócić do zdrowia.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Niestety żadne zabiegi nie przynosiły oczekiwanych rezultatów. Gienek Loska ostatnie dni spędził w domu swojej mamy, gdzie rodzina opiekowała się nim. Odszedł w gronie najbliższych, w murach swojego rodzinnego domu w Biełooziersku na Białorusi. 

  1. Trwa dramatyczna akcja ratunkowa. Służby walczą o życie mężczyzny
  2. W „Wiadomościach” TVP znowu szykany. Nie ma końca w szczuciu na mniejszości, brak słów

Gienek Loska – pogrzeb

Bliscy artysty podjęli zaskakującą decyzję. Pogrzeb muzyka odbył się nazajutrz po jego śmierci. 10 września na profilu Polskiej Fundacji Muzycznej poinformowano, że uroczystość odbyła się właśnie w tym samym dniu:

-Wczoraj (9.09.2020) w wieku 45 lat odszedł Gienek Loska, zmarł w domu swojej mamy, która się nim opiekowała od momentu, gdy będąc u niej w odwiedzinach, tuż przed powrotem do Polski, doznał rozległego wylewu. W dniu dzisiejszym Artysta zostanie pochowany na Białorusi, w Biełooziersku – czytamy na profilu fundacji na Facebooku.

Gienek Loska zyskał ogromną popularność tuż po tym jak zahipnotyzował swoim głosem jury i publiczność programu X Factor. Od tej pory jego kariera nabrała rozpędu. Mimo otaczającego go zainteresowania, muzyk pozostał wierny swoim ideałom, śpiewał bluesa i wciąż był widywany na ulicach miast, gdzie dawał występy, tak jak lubił, wśród ludzi, dla czystej przyjemności grania. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Gienek Loska
PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS 

Gienek Loska zachwycił polską publiczność podczas swojego występu w programie TVN-u, od tej pory był stałym gościem polskich estrad.

gienek loska
PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS

Artysta miał niebywałą barwę głosu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bardzo smutne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Maria Wojciechowska
  2. Córka Adama Małysza powaliła wszystkich na kolana. Wygląda jak Afrodyta na zdjęciu z wakacji
  3. Wielka tragedia aktorki ”M jak miłość”. Serialowa żona Marka straciła najbliższą osobę
  4. Andrzej: ”Moja żona musi przypominać moją mamę. Powinna z radością gotować i podstawiać mi wszystko pod nos”
  5. Co się stało z domem Jarosława Kaczyńskiego? Sąsiedzi aż się zatrzymują, niesamowite widoki
  6. Lara Gessler podzieliła się radosną informacją i pokazała intymne zdjęcie. Na reakcję jej mamy nie trzeba było długo czekać

źródło: viva.pl

 

 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl