Connect with us

WTF

Gigantyczny PENIS nad Waszyngtonem. Mieszkańców zamurowało

Opublikowane

-

Zwyczajny czwartek, mieszkańcy Waszyngtonu robili to co zazwyczaj robili w czwarty dzień tygodnia. Nagle nad ich głowami na niebie pojawił się gigantyczny penis. Nie powiedzielibyście, kto wpadł na ten szalony pomysł.

Mieszkańcy miasta Okanogan, w zachodnim stanie Waszyngton, byli oszołomieni, widząc odrzutowiec F-18, który wykorzystując ślady kondensacji stworzył na niebie ogromnego penisa. Za całym tym wydarzeniem stoi nikt inny jak Amerykańska Marynarka Powietrzna. Jedna z załóg była w trakcie akrobacji powietrznych, kiedy jak to tłumaczą, samolot pozostawił skondensowany szlak lotniczy przypominający nieprzyzwoity obraz obserwatorom na ziemi.

Marynarka przeprasza

Działania tego zespołu lotniczego były całkowicie nie do zaakceptowania i były sprzeczne z podstawowymi wartościami marynarki wojennej. Ściągnęliśmy załogę lotniczą i przeprowadzamy szczegółowe dochodzenie, a my ponosimy odpowiedzialność za swoje czyny. Marynarka przeprasza za to nieodpowiedzialne i niedojrzałe zachowanie – powiedział porucznik Commander Leslie Hubbell, rzecznik Sił Powietrznych Marynarki Wojennej na wyspie Whidbey.

Amerykanie słusznie oczekują, że ci, którzy noszą złote skrzydła (Wings of Gold) wykazują poziom dojrzałości współmierny do misji i samolotów, które są im powierzone – dodał nadzorujący operacje lotnictwa adm. Mike Shoemaker w oświadczeniu.

ZOBACZ TEŻ: Kac morderca. 10 sposobów jak pokonać drania

Mieszkańcy komentują

Co na to wszystko mieszkańcy Waszyngtonu? Rozbawieni sytuacją, wrzucali posty na portale społecznościowe. W końcu to dość niecodzienny widok. Jeden ze świadków Ramon Duran był w trakcie robienia zakupów, gdy zauważył odrzutowiec rysujący męskie genitalia.

Po tym, jak utworzył kółka na dole, wiedziałem, co to jest i zacząłem się śmiać, było to dość zabawne, nie spodziewałem się czegoś takiego – powiedział Duran w wywiadzie dla The Spokesman-Review.

Najbardziej monumentalna rzecz, jaka może się wydarzyć w Omaku – napisała Anahi Torres na Twitterze.

Gdy sprawa wyszła na jaw urzędnicy w Naval Air Station Whidbey Island w Waszyngtonie wydali oświadczenie, przyznając, że było to dzieło ich pilotów. Załoga statku powietrznego z pewnością mocno dostanie za ten incydent po głowie od przełożonych. Czasami są w życiu takie rzeczy za które warto oberwać, by potem wspominać je latami.

ZOBACZ TEŻ: QUIZ – Rozpoznaj gwiazdy po ich piersiach

komentarze

Reklama
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WTF

Pracownicy uprawiali SEKS w TESCO. Wszystko nagrali nastolatkowie

Opublikowane

-

Regularnie donosimy was o śmiałkach, którzy uprawiają seks w miejscach publicznych. Był środek ulicy, komunikacja miejska i szczęśliwcy, którzy zostali nakręceni z bardzo bliska przez drona (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

WTF

Kobieta pierwszym człowiekiem zdiagnozowanym z ROBAKAMI W OCZACH

Opublikowane

-

Kobieta z Oregonu w Stanach Zjednoczonych jest pierwszym człowiekiem u którego zdiagnozowano robaki żyjące w oczach.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

WTF

Dyrekcja zamówiła P0RN0 do polskiej szkoły. „Komuś się tak przepisało”

Opublikowane

-

Zespół Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy zamówił sześć dekoderów telewizyjnych. Sprzęt miał służyć uczniom do nauki. Szkoła zaznaczyła, że zamówione urządzenia muszą być przystosowane do korzystania z serwisu porno. Tłumaczenie dyrektora? „Komuś się tak przepisało”. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy