Ginekolog, który pracuje w zawodzie już 10 lat, powiedział całą prawdę na temat Polek. Kobiety pewnie wielokrotnie się nad tym zastanawiały, jednak pewnie nigdy nie miały okazji zweryfikować swoich podejrzeń. Teraz już wszystko jasne, ginekolog wyjawił, czy badanie lekarskie sprawiają mu jakąkolwiek przyjemność jako mężczyźnie. My już wiemy. 

Ginekolog postanowił zdobyć się na odważny gest i wyjawił co naprawdę myśli na temat kobiet, które przychodzą do jego gabinetu. Myślicie, że rutynowe badanie mogło kiedykolwiek sprawić mu przyjemność? Odpowiedź mocno zadziwia. 

Ginekolog o swojej pracy 

Ginekolog, który od 10 lat przyjął tysiące kobiet w swoim gabinecie, zdradził, co naprawdę myśli i czuje podczas badania. Pewnie wiele przedstawicielek płci pięknej zastanawia się, czy facet-ginekolog może odczuwać jakiekolwiek przyjemne doznania w momencie, kiedy przed jego oczami kobieta pokazuje wszystkie swoje wdzięki. 

-Jako ginekolog pracuje już od 10 lat i muszę przyznać, że początki nie były łatwe – zaczyna swój wywód Mariusz. 

Bardzo zależało mi, żeby moje pacjentki w moim gabinecie czuły się komfortowo i bezpiecznie. To był mój priorytet. Zdaje sobie sprawę, że dla wielu kobiet badanie u ginekologa, może wiązać się ze stresem, dlatego robiłem wszystko by już od początku rozluźnić atmosferę – podkreśał Mariusz. 

  1. Skandal. Miejska kamera zarejestrowała, co wyprawia dziennikarz TVP tuż przed nagraniem. Nie mają wstydu?
  2. Europosłanka Magdalena A. ma poważne kłopoty. Zajęła się nią prokuratura, jest akt oskarżenia

Prawda jest zaskakująca 

Mariusz zapytany o to, czy kiedykolwiek odczuwał przyjemność czysto fizyczną podczas badania, odpowiedział w bardzo zaskakujący sposób. W końcu kobiety dowiedzą się, czy badanie może być dla ginekologa podniecające. Odpowiedź Mariusza zwala z nóg. 

– Jako student zastanawiałem się, czy takie sytuacje są możliwe, jednak muszę rozczarować wszystkie kobiety. Każdą pacjentkę traktuje bardzo profesjonalnie i patrzę na nią jak na osobę, której chciałbym pomóc. Dla ginekologa badanie kontrolne miejsc intymnych kobiety jest jak dla pediatry kontrola gardła, czy osłuchiwanie płuc – wyznaje Mariusz podczas rozmowy. 

-Jednak to właśnie ze strony pacjentek można czasem wyczuć inne intencje, wielokrotnie zdarzyło mi się, że kobiety flirtowały ze mną podczas badania. Dla mnie było to dość krępujące, momentami nie wiedziałem, co odpowiedzieć na zaczepne teksty – kontynuuował ginekolog. 

Zatem, odwieczne pytanie w końcu otrzymało jasną odpowiedź. Spodziewałyście się? 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z Magdą Gessler jest bardzo źle. Media obiegła zapierająca dech wiadomość, nastąpił przełom
  2. Anna Dymna jest zrozpaczona. Przez ostatnie wydarzenia i stres wróciła do nałogu
  3. Niewyobrażalna tragedia w Sopocie. W przychodni kazali mu czekać, zmarł na ulicy
  4. Mops skrzyżowany z husky. Ich szczenięta są przedziwne i jak żadne inne przykuwają wzrok
  5. Okropne sceny w Biedronce, ochroniarz nie spodziewał się ataku. Kamery wszystko zarejestrowały, niewiarygodne kto pomógł

 

Poprzedni artykułIwona Węgrowska jest w ciąży. Gratulacje spływają z każdej strony, wiadomo, kto jest ojcem
Następny artykułDziś urodziny Beaty Tyszkiewicz. Ciężko uwierzyć, ile tak naprawdę lat ma dama polskiego kina
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.