Ginekolog usłyszał od pacjentki, że ostatnio ma problemy ze zdrowiem. Gdy zorientował się, z czym ma do czynienia, od razu zadzwonił na policję. Musiał natychmiast przerwać badanie. Niestety, nic nie mógł już zrobić. Pomoc przyszła za późno.

Ginekolog miał wykonać jedynie rutynowe badanie. Nie spodziewał się, że tym wydarzeniem za chwilę będzie żyła cała Polska. Natychmiast zadzwonił na policję, niestety było już za późno.

Policja musiała interweniować, ginekolog nie miał wyboru

Lekarz z pewnością nigdy nie zapomni tego dnia. Na rutynowe badanie ginekologiczne zgłosiła się 35-letnia kobieta, mieszkanka okolic Wrocławia. Powiedziała, że ma problemy ze zdrowiem i chce skontrolować całą sprawę. 

Lekarz w czasie badania oniemiał. Ciało kobiety wyjawiło straszliwą tajemnicę. 35-latka była świeżo po porodzie. Medyk zaczął delikatną rozmowę z pacjentką i odkrył straszliwą prawdę. Musiał natychmiast zareagować.

  1. Nowe projekty uderzą w portfele Polaków. Na horyzoncie kolejne opłaty, wszyscy łapią się za głowę
  2. 1400 zł może przemknąć koło nosa, lepiej się pospieszyć. Wypłaty już ruszyły
  3. Wyciekła informacja na temat wielkiej tajemnicy TVN. Nie chcieli, aby ktokolwiek się dowiedział, cała Polska wstrzymała oddech

Ginekolog dowiedział się porażającej rzeczy

Pacjentka pod presją lekarza przyznała, co naprawdę ją do niego sprowadziło. 35-latka opowiedziała historię o niespodziewanym i szybkim porodzie oraz o tym, że noworodek jest martwy. Ginekolog natychmiast wezwał służby. 

Niestety, po przyjeździe policji okazało się, że noworodek nie żyje, a kobieta ukryła go w bagażniku motocykla na terenie posesji, w której mieszkała. Twierdziła, że śmierć dziecka to wypadek a ona sama działała w wielkim szoku poporodowym. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ginekolog
fot. pexels.com

Niestety, noworodek nie przeżył.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tradycyjne kotlety schabowe po góralsku są kulinarną pysznością. 1 trik zawarty w przepisie nadaje niezapomniany smak
  2. Rząd zdecydował. Dziś zostały zniesione kolejne restrykcje, idealnie na wakacje
  3. Kulisy wyjazdu Kingi Dudy. Na jaw wychodzą nowe nieznane fakty, nie było dobrze
  4. Mąż zemścił się na kochanku żony. Zachował się w najgorszy możliwy sposób, włos się jeży na głowie
  5. Para młoda nagle usłyszała krzyk. Odwrócili się i zamarli, nie wierzyli własnym oczom
  6. Smutne, jak Jolanta Kwaśniewska została potraktowana. Do sieci wyciekło kompromitujące nagranie

Źródło: popularne.pl

Poprzedni artykułAndrzej Duda na wakacjach z córką. Niesłychane, co razem robią
Następny artykułZwycięzca „The Voice of Poland” ma koronawirusa. Przeszedł operację
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.