50-latka poszła do ginekologa, ponieważ myślała, że ma menopauzę. Historia Michalle Hall z Florydy obiegła niemal cały Internet. Okazało się, że kobieta jest w 26. tygodniu ciąży i niedługo zostanie mamą. Jak to możliwe? O całej sytuacji dowiadujemy się z portalu Onet.

Ginekolog nie mógł uwierzyć, kiedy okazało się, że jego 50-letnia pacjentka jest w ciąży. Dwa miesiące później na świat przyszedł jej syn.

Ginekolog był w szoku, kiedy zobaczył, że 50-latka jest w ciąży

Niedawno pisaliśmy o 65-latce, która spodziewała się czworaczków. Annegret Raunigk stała się jedną z najbardziej popularnych mam na świecie.

Tym razem mamą miała zostać 50-letnia Michalle. Kobieta wybrała się na wizytę do ginekologa i była bardzo zdziwiona, kiedy okazało się, że jest w 26. tygodniu ciąży.

Amerykanka sądziła, że ma menopauzę, ponieważ już od roku nie miała miesiączki. Dlatego ona i jej mąż Jerry od dawna uprawiali seks bez zabezpieczeń.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Mieszkanka Florydy ma dorosłe dzieci i doczekała się już nawet wnucząt. Zupełnie nie spodziewała się, że przyjdzie jej ponownie zostać mamą w takim wieku.

Postanowiła, że wybierze się na badanie ginekologiczne, ponieważ od roku nie miała miesiączki i uważała, że to początek menopauzy. Towarzyszyły jej również inne typowe objawy, takie jak wahania nastroju czy bóle brzucha.

Gdy poszła do lekarza, przeżyła niemały szok. Okazało się, że w jej łonie znajduje się dziecko. Medyk nie miał żadnych wątpliwości, chociaż sam był mocno zdziwiony.

Ginekolog oznajmił 50-latce, że jest w ciąży. Kobieta urodziła zdrowego synka

Dwa miesiące później na świat pary przyszedł Grayson. Chłopiec urodził się przez cesarskie cięcie.

Lekarze nie zdecydowali się na poród siłami natury z dość oczywistych względów. Naturalny poród w takim wieku mógł zagrażać życiu i zdrowiu zarówno dziecka, jak i matki.

Syn Michalle urodził się w 35. tygodniu ciąży i ważył 2,8 kilograma. Na szczęście był cały i zdrowy.

Niedługo później został wypisany ze szpitala do domu. Tam czekała na niego reszta rodzeństwa.

Cała rodzina, a w szczególności trójka dorosłych dzieci pary i dwójka wnuków, była zaskoczona przyjściem na świat małego Graysona. Jednak przywitali go ciepło w swojej rodzinie.

Niestety pani Joanna nie miała tyle szczęścia co Michalle. Kobieta wspomina, jak poszła na kontrolę do lekarza, ponieważ była w mnogiej ciąży.

Opowiedziała, że ginekolog prawie płakał, kiedy oglądał wyniki badania USG. To musiał być dla niej prawdziwy szok.

Zobacz zdjęcia:

ginekolog
PHOTO: P. GAJEK/SE/EAST NEWS KATOWICE KLINIKI MEDYCZNE OTWARCIE PRYWATNA KLINIKA LUX MED N/Z FOTEL GINEKOLOGICZNY 07/03/2007

Kobieta poszła do ginekologa, bo myślała, że ma menopauzę.

Okazało się, że 50-latka jest w ciąży.

ginekolog
Fot. Hu Chen, Unsplash (zdjęcie poglądowe)

Dwa miesiące później urodziła zdrowego synka.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Poprzedni artykułTomasz Kammel zażartował ze szczepionek przeciwko COVID-19. Wywołał burzę, już mówi się o zwolnieniu z TVP
Następny artykułAgnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży? Wymowne zdjęcie wywołało dyskusję, fani nie mają wątpliwości
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl