Głuchoniemy mężczyzna miał problemy z codziennym funkcjonowaniem. Nawet proste czynności wymagały od niego dużo większego wysiłku i zaangażowania, a na każdej płaszczyźnie życia spotykał się z różnorodnymi trudnościami. Na szczęście znalazł zwierzęcego przyjaciela, który wpiera go na co dzień. To niesamowite, w jaki sposób kot komunikuje się ze swoim właścicielem!

Wiele osób uważa, że przyjaźń między człowiekiem a zwierzęciem nie zna żadnych granic i przetrwa nawet najtrudniejsze chwile. Potwierdzeniem tych słów może być wzruszające wideo, które w mgnieniu oka obiegło cały świat. Głuchoniemy mężczyzna stworzył ze swoim kotem wyjątkową więź i rozumieją się… bez słów!

W jaki sposób głuchoniemy mężczyzna komunikuje się z kotem?

Głuchoniemy mężczyzna i jego kot wypracowali specyficzny sposób komunikacji, który ułatwia im codzienne funkcjonowanie. W jaki sposób komunikują się ze sobą? To banalnie proste.

Chociaż wydawać by się mogło, że ich system komunikacji będzie nieco utrudniony, okazuje się, że nie ma rzeczy niemożliwych! Właściciel nauczył kotka, w jaki sposób ma oznajmiać, że jest głodny. Z oczywistych względów nie mógłby tego komunikować miauczeniem, bo jego pan by tego nie usłyszał. Dwaj przyjaciele wypracowali zupełnie inną technikę.

Na filmiku widzimy, że kotek informuje pana o tym, że jest głodny w bardzo bezpośredni sposób — zwyczajnie dotyka go łapką i oczekuje na jego reakcje. Czy to nie wspaniały sposób rozmowy? 🙂

Głuchoniemy mężczyzna i jego kot

Najbardziej imponujący jest moment, w którym kot wyciąga łapkę do właściciela, by przyciągnąć jego uwagę. To idealnie odzwierciedla fakt, jak inteligentne i sprytne są mruczki. Kotek zrozumiał, że tylko niewerbalne sygnały są w stanie zwrócić uwagę swego pana. Zwierzak delikatnie i czule poklepuje go łapką, a w zamian otrzymuje pożywienie. Ten wzruszający film z pewnością wywoła na waszych twarzach szeroki uśmiech! 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Obejrzyjcie to wspaniałe wideo!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułRoksana Węgiel z chłopakiem! Zakochani zaśpiewają razem na nowej płycie?
Następny artykułJoanna Koroniewska NOWĄ gwiazdą „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Są w stanie dużo zapłacić