Esmeralda Godlewska znów w szczytowej formie. Choć upubliczniła kulisy kręcenia teledysku, tego chyba nie chciała nam pokazać. Uwaga! Nie da się tego odzobaczyć!

Siostry Godlewskie z buta weszły do polskiego show-biznesu. Kilka miesięcy temu nikt nie miał pojęcia o istnieniu tych postaci, dziś mówi o nich cała Polska. Nie da się zaprzeczyć, że wzbudzają one spore emocje! Wraz z siostrą Małgosią to największy obciach ostatnich miesięcy. Siostry robią dosłownie wszystko, żeby zaistnieć w mediach. Występują w programach drugiego sortu, nagrywają piosenki, udają, że są w ciąży i publicznie się rozbierają.

Esmeralda Godlewska dodatkowo znana jest bójki w patologicznym programie Ex na plaży. Na swoim InstStory pokazała zdjęcie z planu jednego z teledysków.

O tym zdjęciu Esmeraldy będziecie chcieli szybko zapomnieć! Co dokładnie możemy zobaczyć na tej fotografii? Trudno powiedzieć. Nie wygląda to jednak zbyt naturalnie. Wygląda na to, że ogromne, silikonowe piersi, które zafundowała sobie celebrytka zaczynają opadać i zmieniają swój kształt.

Godlewska pokazała kulisy sesji zdjęciowej

Esmeralda Godlewska postanowiła pokazać swoim „fanom” kulisy jednego ze swoich projektów. Niestety dziewczyna poczuła się chyba zbyt swobodnie przed obiektywem telefonu i zupełnie nie kontrolowała tego, co pokazuje.

W konsekwencji mamy kolejny powód do śmiechu. Warto zaznaczyć, że na zdjęciu widzimy dziewczynę, która ma zaledwie 24 lata! Jeżeli w tym wieku jej silikonowy biust zaczął znaczenie odpadać, to wyobrażacie sobie, co zacznie dziać się w przyszłości? Czy Esmeralda Godlewska będzie musiała podjąć się kolejne operacji? Tym razem korekty sztucznego biustu?

Zobaczcie, jak naprawdę wygląda jej sztuczny biust. Przykre, prawda? 

ZOBACZ ZDJĘCIE: 

 

Pokazała piersi
Fot: VogulePoland

 

ładowanie...

Zobacz również

ZOBACZ TEŻ:

  1. Warszawa: wyskoczył nago z okna, żeby uciec policji
  2. Taco Hemingway ma nową dziewczynę! Spotyka się z córką znanych rodziców
  3. Umarła w samotności. Gwiazda Rodzinka.pl odeszła w zapomnieniu