Gogglebox: wielka gwiazda programu, Mateusz Borkowski, bardziej znany jako Big Boy zrobił ogromne wrażenie na widzach swoją niezwykłą metamorfozą. Z otyłego mężczyzny stał się szczupły i wysportowany. Mimo tak wspaniałego kroku Mateusz do dziś ponosi konsekwencje swojej niezdrowej diety. Pokazał zdjęcia nago.

Mateusz Borkowski, bohater programu Gogglebox. Przed telewizorem, słynnego programu TTV szybko zyskał sympatię widzów. Gdy postanowił wziąć się za siebie i chudł, kibicowali mu wszyscy. Dziś jest szczęśliwy i zdrowy. Big Boy pokazał jednak, jakie są konsekwencje jego otyłości.

Ile waży Big Boy?

Big Boy waży około 70 kilogramów. Jeszcze trzy lata temu ważył 235 kilogramów. Przez ten czas schudł ponad 160 kilogramów. Zaczął stosować zdrową dietę i uprawiać sport. Widzowie z niecierpliwością śledzili postępy Mateusza i bardzo go dopingowali.

Jednak Big Boy, który należy zaznaczyć, ma do siebie ogromny dystans. Gwiazda programu TTV podzielił się z fanami, że mimo schudnięcia, konsekwencje jego nieodpowiedniego stylu życia wciąż są odczuwalne.

Big Boy zdecydował się na odkrycie bardzo intymnych kart. Na swoim profilu na Instagramie pokazał zdjęcia swojego ciała bez ubrań. Jak się okazuje, rozciągnięta nadwyżką kilogramów skóra nie jest tak jędrna, jak u osób szczupłych. 

To jednak w żadnym stopniu nie przeszkadza Big Boyowi, który wygląda świetnie, a na dodatek zdjęciem uciera nosa wszystkim szydercom jego wyglądu. Na tabliczce, którą zakrywa miejsca intymne, napisane jest Love Haters.

  1. Nowy, wyjątkowo niebezpieczny trend w randkowaniu. Kobiety zupełnie nie mają pojęcia, co robią faceci
  2. TVN ostrzega, Polacy muszą się przygotować. Meteorolodzy nie mają złudzeń, chodzi o nadchodzącą zimę
  3. Wprowadzają weekendowy lockdown, nie było innej możliwości. Kobiety i mężczyźni z sąsiedniego kraju mierzą się z nową rzeczywistością

Kim jest Mateusz Borkowski?

Mateusz Borkowski jest jednym z bohaterów popularnego programu TTV, Gogglebox. Zawsze występuje u boku swoich wiernych przyjaciół, który z wielkim zaangażowaniem wspierali go w trakcie metamorfozy.

Czym zajmuje się Mateusz Borkowski? Na co dzień Mateusz Borkowski mieszka w Kielcach, gdzie pracuje w rodzinnej firmie. Razem z tatą prowadzi rodzinny biznes i jak określił w rozmowie z TTV robi w nim wszystko, sprzedaje, sprząta, odpowiada na maile i robi setki innych czynności.

Wiadomo, że firma rodzinna Mateusza zajmuje się handlem. W kwestii życia uczuciowego także dużo zmieniło się pod czujnym okiem widzów. Big Boy przez dłuższy czas był w związku z piękną Sandrą, ale teraz, jak mówi: -Nie, nie mam żadnej wybranki serca. Jestem chłopakiem do wzięcia! 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

gogglebox
fot. instagram.com @big_borkowski_boy

Mateusz Borkowski jest dumny ze zmiany, jaką dokonał, niejędrne ciało nie ma dla niego żadnego znaczenia.

gogglebox
fot. instagram.com/big_borkowski_boy

Dla Big Boya to nie kłopot pokazać swoje niejędrne ciało.

gogglebox
foto Instagram @big_borkowski_boy

Big Boy schudł 160 kilogramów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Artur Barciś stoczył walkę z koronawirusem. Wiemy, jak teraz czuje się uwielbiany aktor
  2. Byli małżeństwem 4 dni. Podczas podróży poślubnej doszło do tragedii, niewyobrażalny dramat
  3. Poznajcie syna nowego prezydenta USA. Romans z żoną brata to wierzchołek góry lodowej
  4. Wstrząsające sceny na Marszu Niepodległości, są ranni. Policja apeluje do kobiet w ciąży, dziennikarzy i osób z immunitetem
  5. Projekt ustawy Kai Godek podarty na wizji: „Kpina z rozumu i intelektu”
  6. Tak mieszka biskup na wsi: 21 hektarów i pałac za kilka milionów. Relacja rolnika
  7. Pij go codziennie i nie żałuj sobie szczególnie jesienią. Nie można przecenić jego cudownych właściwości, pomaga w najgorszych przypadłościach

Źródło: ttv.pl, se.pl

 

 

Poprzedni artykułDziś mijają 32 lata od śmierci Jana Himilsbacha. Rolę w ”Rejsie” pamiętają wszyscy
Następny artykułWstrząsające sceny pod domem Hanny Lis. Wszędzie dym i płomienie: ”Cztery zastępy straży pożarnej pod moim domem”
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl