Gogglebox: Krzysztof Radzikowski trafił na listę rekordów Guinnessa. Bohater uwielbianego programu dokonał niemożliwego i został za to nagrodzony w wyjątkowy sposób, zyskując sławę także poza granicami Polski. Gwiazdor TTV pochwalił się swoim osiągnięciem na swoim profilu na Instagramie.

Krzysztof Radzikowski dokonał nieprawdopodobnej rzeczy, dzięki której został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa, marzeniu każdego sportowca. Ten, kto uważnie ogląda Gogglebox, wie, że sport jest ogromną pasją Radzikowskiego.

Gogglebox – Krzysztof Radzikowski w Księdze Rekordów Guinnessa

Krzysztof Radzikowski podjął się morderczego wyzwania, które dość intensywnie sprawdzało jego siłę i lata doświadczenia, o trudach wysiłku, jaki podjął, napisał na swoim profilu na Instagramie:

-Jestem posiadaczem Rekordu Guinnessa. Nie tak dawno bylem w Rzymie, ale głównym celem nie było zwiedzanie, tylko rekordy Guinnessa. Brałem udział w konkurencji Hammer hold, czyli trzymanie młotków 5,5 kg przy głowie na czas, gdzie młotek nie mógł opaść niżej niż kąt 90 – wyjaśnił Radzikowski.

  1. Alarm bombowy w szkole. Ewakuowano kilkadziesiąt osób, na miejscu zjawiła się policja i straż pożarna
  2. Czy Michał Olszański ma sobie coś do zarzucenia? Padły pewne oskarżenia od dziennikarki TVP, zwolniony w trybie nagłym

Kim jest Krzysztof Radzikowski?

Krzysztof Radzikowski jest siłaczem, zawodowym strongmanem, najlepszym w Polsce, ale także poza jej granicami. Jego trenerem był sam Mariusz Pudzianowski, który z pewnością wpłynął na liczne sukcesy  Radzikowskiego. Podczas zawodów The Globe’s Strongest Man w lipcu 2009 Radzikowski zajął drugie miejsce, po Mariuszu Pudzianowskim, aż do przedostatniej konkurencji, w której doznał kontuzji dłoni, w Spacerze farmera i ostatecznie w jej wyniku zajął dopiero szóste miejsce.

Radzikowski był także nauczycielem WF-u. Jednak jego pasja do zawodów i podnoszenia sobie poprzeczek coraz wyżej, wygrała. Radzikowski startuje w kolejnych konkursach i jest bardzo dobrze znany także poza granicami Polski. Okazuje się, że umiejętności i zawody uczestników programów TTV potrafią naprawdę zaskoczyć. Fani przeżyli szok, gdy dowiedzieli się, czym zajmuje się Jacek, wierny przyjaciel Dagmary z Królowych życia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

GOGGLEBOX
facebook.com/krzysztof radziszewski

Krzysztof Radziszewski razem z Dominikiem Abusem zyskali ogromną sympatię wśród widzów TTV.

gogglebox
fot. instagram.com/krzysztofradzikowski

Radzikowski jest strongmanem znanym nie tylko w Polsce. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Krzysztof Radzikowski (@krzysztofradzikowski)

Krzysztof Radzikowski wpisał się na karty historii Księgi Rekordów Guinnessa.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nadeszło oficjalne potwierdzenie. Niestety, Joanna Krzempek ofiarą zagranicznej tragedii
  2. Joanna nie żyje, miała tylko 28 lat. Dramat w Chorwacji
  3. Kobieta nie wiedziała, co jej dolega. Lekarz kazał jej narysować zegar, gdy spojrzał na rysunek, pobladł
  4. Dagmara Kaźmierska pokazała swoją mamę. Co za podobieństwo, przecieramy oczy ze zdumienia
  5. Joanna Kurska przekazała wspaniałą nowinę. Nie mogła opanować radości i wzruszenia, gratulacje
  6. Współczujecie Maryli Rodowicz? Ukróciła budżet na ciuchy, ma żałośnie niską emeryturę, niedawno była wesoła i chwaliła się obłędną kuchnią

Źródła: alaluna.pl

 

Poprzedni artykułPilne: Nie żyje znany polski dziennikarz, miał tylko 41 lat. O jego śmierci poinformował prezydent Wrocławia
Następny artykuł53 lata temu odbyła się premiera ”Samych swoich”. Kto oglądał kultowy film?
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.