Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dominik z ”Gogglebox” pochwalił się żoną. Wygląda jak milion dolarów, fani oszaleli na jej punkcie
Karol Osiński
Karol Osiński 02.02.2021 10:45

Dominik z ”Gogglebox” pochwalił się żoną. Wygląda jak milion dolarów, fani oszaleli na jej punkcie

Gogglebox
fot. instagram.com/dominik_abus_oficjalnie/

Gogglebox jest jednym z najpopularniejszych polskich programów typu reality show. Fani licznie gromadzą się przed telewizorami podczas emisji każdego z odcinków. Uczestnicy zapewniają telewidzom dawkę niezapomnianych wrażeń i mnóstwo rozrywki. Jeden z gwiazdorów show Dominik opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z żoną. Fani nie mogą wyjść z zachwytu nad jej urodą.

Fani programu Gogglebox nie mogą narzekać na brak rozrywki. Każdy z odcinków jest bardzo zabawny, a to za sprawą uczestników, którzy są aktywni zarówno w programie, jak i w mediach społecznościowych. Ulubieniec wielu fanów Dominik pochwalił się na Instagramie zdjęciem z żoną. Internauci są zachwyceni.

Dominik z Googlebox pochwalił się zdjęciem z żoną

Uczestnicy programów typu reality show bardzo szybko zyskują popularność. Nie inaczej było w przypadku Dominika z programu Gogglebox.

Mężczyzna, który wraz ze swoim przyjacielem kulturystą Krzysztofem Radzikowskim komentuje znane programy telewizyjne, bardzo szybko zyskał liczne grono obserwatorów na Instagramie.

Do dziś jego konto śledzi niemal 280 tysięcy użytkowników. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie regularna aktywność .Od jakiegoś czasu Dominik słynie z publikowania swoich zdjęć z życia prywatnego.

Wielkie zainteresowanie fanów wzbudził, dodając fotografię ze swoją żoną Igą, której uroda niesamowicie zachwyciła wszystkich fanów Dominika. Ludzie nie szczędzili komplementów parze oraz samej żonie gwiazdora.

Żona Dominika zrobiła wielkie wrażenie na fanach

Kiedy gwiazdorzy dodają zdjęcia ze swoimi bliskimi, zawsze wywołuje to w fanach większe lub mniejsze emocje. W przypadku publikacji Dominika z żoną mieliśmy do czynienia zdecydowanie z tymi pierwszymi. Fani rozpływali się na widok zjawiskowej Igi, która u boku swojego małżonka wygląda na bardzo szczęśliwą.

Dominik podpisał żartobliwie zdjęcie słowami:

Iga i jej piękniejsza połówka.

Użytkownicy Instagrama słyną z szerokiego komentowania życia prywatnego gwiazd. W tym przypadku nie było inaczej. Pod opublikowanym zdjęciem można przeczytać komentarze bardzo przychylne komentarze, tj.:

Piękni, młodzi i kochani! – napisała internautka.

Natomiast inna postanowiła odnieść się do opisu Dominika i napisała:

Iga to jedna czwarta Dominika. Jesteście piękni! – prawiła komentatorka.

Niewątpliwie na twarzach Dominika z Gogglebox i jego żony widać szczęście.

Zobacz zdjęcia:

Gogglebox

Dominik pochwalił się zdjęciem z żoną.

Gogglebox

Para bardzo często publikuje wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych.

gogglebox

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: