Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wielka radość w życiu Agnieszki Kotońskiej. Gwiazda „Gogglebox” przekazała ważną nowinę, „Do wszystkiego trzeba dorosnąć”
Angelika Bielska
Angelika Bielska 27.06.2020 23:18

Wielka radość w życiu Agnieszki Kotońskiej. Gwiazda „Gogglebox” przekazała ważną nowinę, „Do wszystkiego trzeba dorosnąć”

horoskop specjalny
Fot. juan mendez, Pexels

Agnieszka Kotyńska to kontrowersyjna osobowość – zarówno za sprawą swojego wyglądu i metamorfoz, jak i niewybrednych komentarzy w programie TTV. Gwiazda nie ma problemu z tym, żeby pokazywać swoje prywatne życie – jak nie w programie Gogglebox, to za pośrednictwem Instagrama, tak też stało się tym razem.

Gogglebox. Przed telewizorami, to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych programów stacji TTV. Show, które wypromowało wiele gwiazd, w tym m.in. Agnieszkę Kotyńską. Odkąd kobieta stała się osobą publiczną, widzowie uwielbiają śledzić jej losy. Robią to głównie za pośrednictwem Instagrama. To właśnie tam, gwiazda TTV przekazała ważną nowinę.

Gwiazda Gogglebox dzieli się ważną informacją

Agnieszka Kotyńska umieściła na swoim Instagramie zdjęcia, na którym oddaje się relaksowi w basenie. Jak się okazało – nie jest to byle jaki basen, a jej własny. To jednak nie wszystko – gwiazda dorobiła się także własnej działki.

– Weekend spędzę w basenie, nawet gdybym miała go sobie narysować będzie basen i kropka. Zamiast palmy będzie jabłoń. Haha, wszystko jasne, basen pod jabłonią, działeczka – napisała gwiazda.

  1. Najpiękniejszy dzień z życia zamienił się w istny koszmar. Panna młoda i goście zamarli w jednej sekundzie, nikt nie przewidział zachowania męża
  2. Zarobki nad morzem właśnie orbitują. W kuchni w Łebie zarobisz 10 tys., zwykły sprzedawca przekąsek w Juracie może liczyć na 5 tys. złotych
  3. Zostawili dziecko w żłobku i pojechali do domu. Nie mieli pojęcia, że widzą je po raz ostatni

Gwiazda Gogglebox dorosła do pewnych kwestii

Gwiazda w swoim wpisie przyznała się do czegoś swoim fanom. Wyznała, że jeszcze kiedyś nie była przekonana co do spędzania czasu na działce, jednak wszystko zmienia się wraz z wiekiem.

– Jeszcze trzy lata temu kręciłam nosem, jak ktoś opowiadał, jak cudownie spędza dzień na działce, a dziś nie wyobrażam sobie, żeby działki nie mieć. Do wszystkiego trzeba dorosnąć – napisała gwiazda.

Trzeba przyznać – zazdrościmy takiego wypoczynku, basenu, no i działki. I oczywiście życzymy słonecznego weekendu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

gogglebox

Agnieszka pokazała się w swoim basenie.

Gwiazda korzysta z pięknej pogody na własnej działce.

Gogglebox

Wygląda na zrelaksowaną i szczęśliwą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nawet 6000 zł do emerytury. Dobre wieści dla wszystkich seniorów, niektórzy z nich zyskają wyjątkowo dużo na waloryzacji
  2. Tragiczne odkrycie w Gdyni. Niestety w basenie odkryli straszną prawdę
  3. Przechodzą obok nagrobka i nie wierzą własnym oczom. Większość ucieka w popłochu, grób skrywa ogromną tajemnicę
  4. Wzięła synka na ręce i zeszła na dół. Gdy zobaczyła męża, natychmiast pobladła
  5. Pamiętacie oranżady z PRL? Dziś nie ma podobnych etykiet
  6. Ogromny dramat Mariana Opani. Bardzo współczujemy i trzymamy kciuki

Źródło: instagram.com