Gogglebox. Przed telewizorem powróci z nowymi odcinkami lada moment, tymczasem w sieci pojawiło się zdjęcie uczestniczek programu, a konkretnie Sylwii i Ewy, na których gwiazdy TTV w ogóle nie przypominają samych siebie. Co stało się z ich twarzami? Fani nie mogli powstrzymać się od komentarzy.

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska zaskarbiły sobie sympatię widzów, którzy nie mogą doczekać się, aż ponownie zobaczą przyjaciółki na antenie TTV. Ku zdziwieniu niektórych, gwiazdy Gogglebox. Przed telewizorem, postanowiły przejść nagłą metamorfozę. Efekt? Zobaczcie sami.

Gogglebox. Przed telewizorem. Metamorfoza Sylwii i Ewy

Kobieta zmienną jest, jednak czy aż tak? Zdjęcie, które pojawiło się w sieci, ścina z nóg. Sylwia i Ewa z Gogglebox. Przed telewizorem wyglądają na minimum 20 lat starzej. W takim wydaniu fani ich jeszcze nie wiedzieli.

Trzeba przyznać, że gwiazdy TTV zmieniły się nie do poznania, a na ich promiennych twarzach nagle możemy dostrzec zmarszczki. Fani musieli to skomentować. Jak się okazuje, panie w ten sposób postanowiły przekazać widzom jedną, bardzo ważną rzecz.

  1. Potwierdziły się plotki o Agnieszce Woźniak-Starak. Oficjalnie zaczęła nowy rozdział w swoim życiu
  2. 30 nauczycieli na kwarantannie. Poważny problem w jednym z województw

13 sezon Gogglebox. Przed telewizorem

Jak się okazuje, zdjęcie, jakie dodała na swoim profilu na Instagramie Sylwia Bomba, to tylko wynik niewinnej zabawy. Gwiazda TTV postanowiła w zabawny sposób pokazać, ile lat ma zamiar być obecna na ekranach telewizorów.

– Często pytacie jak długo będziemy występować w Gogglebox. Oto odpowiedz: 2050 rok, Sylwia i Ewa na kanapie przed telewizorem zaczynają 17864 odcinek 240 sezonu. Dacie radę tyle z nami wytrzymać? – napisała pod zdjęciem z Ewą, na którym obydwie wyglądają minimum na 20 lat więcej.

Fani byli zachwyceni. Gwiazdom TTV zmarszczki zdecydowanie dodały uroku, a my przypominamy, że pierwszy odcinek 13 sezonu Gogglebox. Przed telewizorem zobaczycie już w poniedziałek 31 sierpnia o godzinie 22. Kto nie może się doczekać?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

gogglebox
@sylwiabomba, Instagram

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska pokazały się w nietypowym wydaniu.

gogglebox
@ewamrozowska.makeup, Instagram

Gwiazdy TTV to ulubienice widzów.

gogglebox
@ewamrozowska.makeup, Instagram

Kobiety są bliskimi przyjaciółkami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jarosław Kaczyński przyłapany na wakacjach. Zdjęcia ujawniają całą prawdę
  2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
  3. Wielka radość w domu Roberta Lewandowskiego. Serdecznie gratulujemy, Ania musi być przeszczęśliwa
  4. Media donoszą o końcu Zenka Martyniuka. Syn zniszczył wszystko, na co ojciec pracował latami?
  5. Większość ludzi źle używa folii aluminiowej. Użycie niewłaściwej strony może mieć fatalne skutki
  6. Idealna panierka do kotletów schabowych, dzięki prostej sztuczce szefów kuchni zawsze wyjdzie chrupiąca jak marzenie

źródło: Instagram

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.