Golden retriever przeszedł najśmielsze oczekiwania swojego właściciela. Pies zachował się jak prawdziwy bohater, wszystko zostało uwiecznione na krótkim nagraniu. Czworonóg wykazał się roztropnością i niezwykłą troską. Właściciel psiaka, zamiast patrzeć na wszystko z boku, powinien wziąć z niego przykład. 

Psy niejednokrotnie pokazały, że są zdolne do wielkich czynów, jednak ten golden retriever wykazał się nie tylko bohaterskim zachowaniem, ale również niezwykłą delikatnością. Kto by pomyślał, że ten postawny psiak, może mieć w sobie tyle empatii. 

Golden retriever zachował się jak prawdziwy bohater

Ostatnio w sieci pojawiło się ujmujące nagranie golden retrievera, którego zachowanie wzbudziło ogólny podziw. Na nagraniu widzimy dorosłego czworonoga i dwie maleńkie, złote rybki, leżące na posadzce. Obok rybek stoi pojemnik z wodą, w której prawdopodobnie chwilę wcześniej owe rybki sobie pływały. 

Golden retriever, będąc świadkiem opisanej wyżej sceny, postanowił pomóc bezbronnym rybkom, aby znów mogły sobie beztrosko pluskać w swoim miniaturowym akwenie. Niewiele myśląc, od razu zaczął działać, w przeciwieństwie do swojego właściciela. 

  1. Kilka psów zbliża się do nowo narodzonego kotka. Ich reakcja na malucha nie mieści się w głowie
  2. Właściciel posadził kota na kolana. Takiej reakcji husky nikt się nie spodziewał
  3. Szczeniak i dziecko. Rodzice nagrali rozczulające zachowanie małego psa

Golden retriever pomógł małym rybkom

Bystry golden retriever wziął delikatnie najpierw jedną rybkę i wrzucił ją do miski z wodą. Później chwilę brodził wilgotnym noskiem w pojemniku, trącając ocalone stworzenie. Po chwili koleżanka rybki również trafiła z powrotem do wody. Pies tak delikatnie przenosił te małe stworzenia, że nie zrobił im nawet najmniejszej krzywdy. 

Właściciel naszego bohatera powinien wziąć z niego przykład. Nie wiadomo właściwie, jak to się stało, że małe rybki wylądowały na posadzce. Być może ktoś celowo je stamtąd wyrzucił. Bez względu na powód krótkiego pobytu poza prowizorycznym akwarium, bohaterski golden retriever uratował dwie zbłąkane rybki. 

Nagranie zostało zarejestrowane za pomocą aplikacji Tik Tok. Internauci pokochali niezwykłego psiaka, który wykazał się dojrzałością, zupełnie niespodziewaną od tak młodego psa. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

golden retriever
instagram.com/daddyofdogs/

Właściciel golden retrievera, nagrał swojego psiaka w akcji. 

golden retriever
instagram.com/daddyofdogs/

Czworonóg wykazał się niezwykłym bohaterstwem. 

 

Golden retriever uratował dwie złote rybki, które w jakiś sposób wydostały się ze zbiornika wypełnionego wodą. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Owczarek niemiecki miał być uśpiony z powodu agresji. Gęś uratowała mu życie
  2. Matka nie mogła uwierzyć, co pies zrobił dziecku. Wszystko nagrała
  3. Porażające zachowanie mężczyzny podczas konferencji. Nagle złapał swojego kota, stracił za to pracę
  4. Była przekonana, że znalazła zwykłego szczeniaka. Kiedy zabrała go do weterynarza, nie wierzyła w prawdę
  5. Kobieta w ciąży pokazuje psu swój brzuszek. Reakcja ogromnego psiaka jest błyskawiczna
  6. W trakcie rejsu okazało się, że na pokładzie jest pasażer na gapę. I to nie jeden

Źródło: instagram.com 

Poprzedni artykułKto z Was pamięta ten elementarz? Prawie każdy miał go kiedyś w domu
Następny artykułChłopiec nie wyłączył mikrofonu na lekcji online. Wystarczył jeden dźwięk, by nauczycielka natychmiast zadzwoniła na policję
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.