Golden retriever i mała dziewczynka zaskoczyli wszystkich. Rodzice tylko na chwilę spuścili ich z oka, a kiedy się odwrócili, nie mogli uwierzyć własnym oczom! Ich wspólne wideo chwyta za serce.

Golden retriever to rasa szczególnie przyjazna i lubiąca dzieci. Psy tej rasy cechują się bardzo łagodnym charakterem, są niezwykle energiczne i towarzyskie. Choć niektórym może się wydawać, że tak duży psiak to nie najlepszy pomysł dla dziecka, być może warto obejrzeć poniższe wideo i raz jeszcze to rozważyć.

Golden retriever i mała dziewczynka

Rodzice maleńkiej dziewczynki byli zdumieni, kiedy zobaczyli swoją córkę i szczeniaka rasy golden retriever. Dziecko siedziało sobie spokojnie na ziemi, gdy rozpędzony szczeniak wpadł na nie z impetem i zaczął lizać po buzi. Choć dziewczynka z początku wydawała się przestraszona, uległa psiakowi i jego licznym wyrazom miłości!

Szczeniak był zachwycony dziewczynką i nie odstępował jej nawet na chwilę. Lizał ją po buzi, merdał ogonkiem i przytulał się, nie zważając, że dziecko nie jest jeszcze w stanie swobodnie stać i chodzić. Wkrótce także dziewczynka zaczęła głaskać i przytulać się do psa. Rodzice byli wniebowzięci i szybko wszystko sfilmowali. Będą mieli cudowną pamiątkę!

  1. Beagle został przyłapany na gorącym uczynku. Ukryta kamera nagrała psa, gdy właścicieli nie ma w domu
  2. Zabrano jej 12 szczeniaków. Po 10 miesiącach suczka ponownie zobaczyła swoje dzieci
  3. Szczepionka na koronawirusa będzie testowana na zwierzętach. Wiadomo, na których dokładnie

Golden retriever to idealna rasa dla dzieci

Czasami rodzice mają wątpliwości, czy decydować się na psiaka, kiedy spodziewają się także dziecka. Zdaniem niektórych to ogromne ryzyko, żadnemu zwierzęciu nie można w pełni ufać. Inni są zdania, że wręcz przeciwnie, pupil zadba o dziecko oraz nauczy go empatii i odpowiedzialności.

Psy rasy golden retriever są niezwykle łagodne, energiczne i świetnie odnajdują się w towarzystwie dzieci, czego dowodzi właśnie owo cudowne wideo. Jeżeli zwierzak rośnie wraz ze swoją małą właścicielką, rodzi się między nimi jeszcze bardziej zażyła więź. Warto zatem rozważyć, czy taki pupil nie będzie dla dziecka dobrym rozwiązaniem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Szczeniak i jego mała właścicielka dążą się szczególnym uczuciem.

golden retriever
fot. unsplash.com/OrlandoTapia

Golden retriever to wyjątkowo łagodna i towarzyska rasa psa.

golden retriever
fot. unsplash.com/RyanStone

Większość psów wobec dzieci odczuwa rodzaj instynktu rodzicielskiego i dba o nasze pociechy. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z powodu kwarantanny zostawił kota samego na półtora miesiąca. Gdy wszedł do domu niemal ścięło go z nóg, finał historii powala
  2. Starsza pani wyprowadziła psa przez balkon, ponieważ bała się koronawirusa. Mieszkała na piętrze, zaskakujące nagranie
  3. Czy za wyjście z psem do parku mogę dostać mandat? Policjant odpowiada. Kary od 5 do 30 tys. złotych
  4. Historia kota z Wuhan poruszyła internautów. Właściciele trafili do szpitala, spędził sam w domu 40 dni
  5. Zamiast legowisk wybierają pudełka. Dlaczego koty siedzą w kartonach?

źródło: planetapl.life

Poprzedni artykułSmutne informacje o córce Kasi Kowalskiej. Jest w śpiączce, wokalistka nie może skontaktować się ze szpitalem
Następny artykułCo grozi za wyjście z domu z mężem? Nawet małżeństwa muszą uważać, wyjaśniamy
Redaktorka portalu Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka wszelakich podróży, kuchni włoskiej, kryminałów i astronomii. W wolnych chwilach z niecierpliwością planuje kolejne wyjazdy.