Golden retriever trafił do szpitala w przerażającym stanie. To, jaki los zgotowali mu ludzie, jest wprost niewiarygodne. Bezduszne jednostki poddały go prawdziwym torturom, które uniemożliwiły mu chodzenie, jedzenie i picie. Jego życie w mgnieniu oka zamieniło się istną wegetację i walkę o przetrwanie.

Aż trudno uwierzyć w to, do czego zdolni są niektórzy ludzie. Pozbawione serca i rozumu osoby wycięły bezbronnemu psiakowi uśmiech na pyszczku. Rana nieustannie krwawiła, a ból wydawał się nie do zniesienia. W połączeniu z poparzonymi łapkami i odciskami życie stało się dla niego katorgą i dramatem.

Golden retriever walczył o życie

Kiedy czworonóg trafił w ręce koreańskich działaczy na rzecz ochrony praw zwierząt przekonani byli, że nie uda im się go uratować. Jego stan był tragiczny. Sześciomiesięczny Golden retriever miał łapki pokryte w całości oparzeniami i skaleczeniami. Z ran sączyła się krew i ropa. Jednak nie to było najgorsze.

Na jego twarzy wycięty został uśmiech. Ten rodzaj okaleczenia ma nawet swoją specjalną nazwę Glasgow Smile. To metoda tortur, przez którą ofiara zostaje oszpecona do końca życia. Poraniony nożem pyszczek uniemożliwiał mu jedzenie oraz picie. Jego dalsze życie stanęło pod ogromnym znakiem zapytania.

Weterynarze rozpoczęli prawdziwą walkę

 Specjaliści mieli pełną świadomość, ze w tym przypadku każda sekunda jest na wagę złota. Nacięcie uśmiechu leczyli specjalnymi laserami, tak by dogłębnie zniwelować ranę. Zajęła się również chorymi i okaleczonymi łapkami.

Szczeniak wykazał się ogromną odwagą i cierpliwością. Ból, który musiał odczuwać w tamtej chwili, trudno jest opisać słowami. Jednak chęć życia wygrała. Zwierzak powoli dochodzi do siebie i odzyskuje siły. Weterynarze mają nadzieje, że szybko uda mu się znaleźć kochających właścicieli i dom nad głową.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Pies
facebook.com

Pies padł ofiarą bezdusznych ludzi. 

Pies
facebook.com

Jego stan był tragiczny. 

Pies
facebook.com

Siła i determinacja psa jest niesamowita. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najpiękniejszy szczeniak świata? Krzyżówka owczarka australijskiego i szpica miniaturowego odbiera mowę
  2. Schronisko zanotowało ogromny wzrost adopcji zwierząt na czas koronawirusa. Wolontariusze pokazali niezwykłe zdjęcie
  3. Bobas usiadł na odpoczywającym kocie. Zwierzak zareagował w jedyny możliwy sposób
  4. Dorota Szelągowska pokazała swoją choinkę. Internauci wytknęli jej jeden szczegół, są wściekli
  5. Były mąż napisał list do nowego partnera swojej małżonki. Był szczery do bólu
  6. Zamiast legowisk wybierają pudełka. Dlaczego koty siedzą w kartonach?
Poprzedni artykułCzy szpital udziela informacji o stanie chorego przez telefon? Rzecznik Praw Pacjenta odpowiada
Następny artykułPopularny lek może zwalczyć koronawirusa już w 48h? Przeprowadzono badania, wyniki dają nadzieję
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.