Golden retriever zauważył, że jego właściciele są smutni. Pies od razu reaguje i próbuje pocieszyć swoich opiekunów. To niesamowite, ile wysiłku włożył w to, by wywołać u nich uśmiech. Wszystko, co robił, zostało nagrane. 

Psy często reagują na humor swoich właścicieli. Kiedy są szczęśliwi, czworonogi skaczą dookoła nich, pokazując w ten sposób chęć zabawy. Gdy chcą odpocząć, przybierają dumną pozycję psa warującego i grzecznie kładą się w pobliżu opiekunów. Nikt nie pomyślałby, do czego są zdolne, gdy zobaczą ukochanych właścicieli pogrążonych w smutku. Ten golden retriever wykazał niezwykłą determinację. Małżeństwo nagrało starania swojego pupila. 

Golden retriever pogromcą łez

Bailey to golden retriever, którego właścicielami jest pewne małżeństwo. Na youtube.com pojawiło się nagranie, na którym przeprowadzają na psiaku pewien eksperyment. Postanowili sprawdzić reakcję czworonoga na sytuację, gdy obydwoje są pogrążeni w głębokim smutku. Opiekunowie Baileya usiedli na podłodze z podkulonymi kolanami, po czym schowali głowy między ręce. Wyglądali, jakby płakali. W tym samym czasie ich pupil wylegiwał się na fotel.

W momencie, gdy pies zorientował się, że opiekunom diametralnie zmienił się humor, zerwał się na równe nogi. Usiadł obok nich i nosem próbował podnieść ich głowy. Zaczął ich lizać i zaczepiać łapami. Jego wysiłki trwały kilka minut. 

  1. Ukryta kamera zarejestrowała, co pies robi z kotem, gdy właściciele wychodzą z domu. Nie mogli uwierzyć
  2. Koronawirus doprowadził do zbliżenia się pand z zoo. Zwierzęta czekały 13 lat na chwilę intymności
  3. Mops skrzyżowany z husky. Ich szczenięta są przedziwne i jak żadne inne przykuwają wzrok

Właścicieli pokonał urok pieska 

W końcu małżeństwo nie wytrzymało. Kobieta jako pierwsza uległa staraniom Baileya. Zaczęła głaskać i przytulać psa. W końcu w ślad za nią poszedł też mąż. Para była zachwycona postawą swojego pupila. Nie spodziewali się, że pies włoży aż tyle wysiłku w to, by wywołać uśmiechy na ich twarzach. Nagranie kończy się na wspólnych pieszczotach goldena z opiekunami.

Bailey jest psiakiem, którego kocha Internet. Właściciele założyli mu własny kanał na YouTubie, gdzie zgromadzili już ponad 400 000 subskrybentów. Widzowie go kochają, co chętnie wyrażają w komentarzach pod filmami. Oglądając widea nagrane przez małżeństwo od razu widać, że powiedzenie, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, sprawdza się w tym wypadku w stu procentach. 

Wzruszające wideo. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zaginięcie jego kota było dopiero początkiem. Gdy go odnalazł, niesamowita prawda wyszła na jaw, wszystko widać na jednym zdjęciu
  2. Kleszcze zaatakowały psa znanej dziennikarki. Zadziwiająca liczba
  3. Kot pierwszy raz w życiu zobaczył szczeniaki. Właściciele nagralizaskoczonego mruczka
  4. Szczeniak mówi dobranoc. Dostanie serduszko?
  5. Włączyli kamerę w nocy. Zobaczyli, jak ich koty podbiegają do okna w kuchni i dzieje się niewyobrażalna rzecz
  6. Zamiast legowisk wybierają pudełka. Dlaczego koty siedzą w kartonach?

źródło: youtube.com

 

Poprzedni artykuł9-letnia Miss pokazała się bez makijażu i doczepianych włosów. Pokazała, jak naprawdę wygląda
Następny artykułKrólowe Życia. Jedna z bohaterek wytatuowała sobie całą twarz. Jak wam się podoba?