Golden retriever to przyjazny, pełen energii piesek, którego zachowanie może nam często przypominać to, w jaki sposób zachowują się dzieci. Nic więc dziwnego, że to zwierzę z uwagą przyglądało się kreskówce, którą puścili mu jego państwo. Jednak jedna scena sprawiła, że naprawdę się wzruszył i to doskonale widać na nagraniu!

Zapominamy czasami, jak inteligentnymi zwierzętami tak naprawdę są nasze psy. Że przecież dokładnie tak samo jak my czują emocje, mają uczucia. To wideo, na którym widzimy, jak bardzo poruszony przez filmową scenę był ten uroczy golden retriever, przypomina nam o tych wszystkich rzeczach. 

Golden retriever wzruszony sceną z filmu

Na nagraniu widzimy uroczego golden retrievera, który wraz z właścicielami ogląda film animowany Król Lew. Nic dziwnego, że wzbudził w zwierzęciu tak ogromne emocje. Przecież wielu z nas wciąż oczy zachodzą łzami, kiedy myślimy o kultowej scenie śmierci Mufasy. 

  1. Dlaczego pies obraca się w kółko zanim się położy? Mało kto zna prawdę, to nawyk od przodków
  2. Kot namawia pana, by wpuścił do domu nowego kolegę. Nie ma pojęcia, kogo naprawdę spotkał

Na początku nagrania pies grzecznie leży na dużej poduszce przy kanapie, na której siedzą jego państwo. W telewizji leci właśnie Król Lew, a dokładnie — ta dramatyczna scena, w której umiera Mufasa, ojciec Simby. Reakcja psa na ten smutny moment doprawdy wzrusza. Szczególnie kiedy dowiadujemy się, że na cześć właśnie tej postaci został nazwany golden retriever.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pies reaguje na bajkę

Kiedy widzimy na ekranie telewizora, jak przestraszony Simba próbuje „obudzić” swojego tatę, Mufasa-pies natychmiast reaguje. Najpierw powoli się podnosi, dokładnie przyglądając się lwom z bajki, potem w końcu zrywa z posłania i podbiega do telewizora.

Golden retriever z bardzo bliskiej odległości przygląda się rozgrywającym się w bajce wydarzeniom, imituje nawet ruchy przestraszonego Simby. To niezwykłe, że zwierzę może być w stanie tak silnie współodczuwać. 

ZOBACZ NAGRANIE:

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by DogsOf (@dogsofinstagram) on

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Syn zobaczył pod domem dziwnego psa. Gdy tata wyszedł sprawdzić, zauważył, że grozi im wielkie niebezpieczeństwo
  2. Szczeniak, który wygląda jak śmieszny kot. Internauci szaleją na jego punkcie
  3. Koty i mity na ich temat. 7 najczęściej powielanych mitów
  4. Pies ciągle szczekał na dziecko. Gdy matka pewnego razu weszła do jego pokoju zamarła

 

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.