Golden retriever wygląda zupełnie jak jednorożec. Jednak jego historia wcale nie jest szczęśliwa – został skrzywdzony przez swoją matkę w momencie narodzin. Suczka odgryzła mu ucho, którego nie udało się uratować. Mimo wady pies znalazł kochającego właściciela oraz zyskał mnóstwo fanów w sieci. 

Nie wiadomo, czemu niektóre matki atakują swoje młode. Zazwyczaj po porodzie otaczają je troską i nie pozwalają się do szczeniaków zbliżać. Niestety, pewna suczka rasy golden retriever skrzywdziła swoje maleństwo. Na szczęście, psa udało się uratować i dziś zwierzę dzięki nietypowej urodzie jest gwiazdą Instagrama.

Trudne początki 

Pies rasy golden retriever miał trudny początek w życiu. Z niewiadomych przyczyn został zaatakowany przez matkę, w wyniku czego stracił lewe ucho. Całe szczęście, rodzicielka nie odgryzła mu prawego. Z biegiem czasu uratowane i jedyne ucho przesunęło się na środek głowy. 

Wada nie wpłynęła w żaden sposób na próbę znalezienia opiekuna dla zwierzęcia. Psa adoptowała pewna kobieta, której brak ucha w ogóle nie przeszkadzał. Pies otrzymał na imię Rae. Co ciekawe czytając imię od tyłu w języku angielskim wychodzi nam słowo ucho

Jak czytamy na portalu Mirror, piesek jest zdrowy i w pełni sił. Jego opiekunka nie musi bać się o czworonoga. Jak wyznał weterynarz pieska, Rae nie ma problemów ze słuchem, wystarcza mu do tego jedno ucho. Nie wiadomo, jak w przyszłości będzie z jego słuchem. Ale na razie nie ma powodów do obaw. 

Pies jak jednorożec 

Golden retriever doczekał się swojego konta na Instagramie, gdzie obserwujący jednogłośnie stwierdzili, że pies wygląda jak jednorożec! Oczywiście nie sposób się z tym nie zgodzić. W końcu ucho na czubku głowy to dość niecodzienny widok! 

Profil pieska w sieci obserwuje ponad 17 tys. osób. Właścicielka dzieli się zdjęciami i filmikami ze spacerów i różnych zabaw domowych. Zdjęć jest tylko 21, ale mamy nadzieję, że wkrótce opiekunka doda kolejne!

Zdjęcia psa rozczulają. Zwierzak z jednym uchem jest bardzo słodki!

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

golden retriever
Fot. Instagram/goldenunicornrae

Golden retriever ma tylko jedno ucho. 

Golden retriever
Fot. Instagram/goldenunicornrae

Piesek wygląda jak jednorożec!

golden retriever

    Fot. Instagram/goldenunicornrae

Jest naprawdę piękny! 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie tylko ludzie. Ujawniono dane o cichych ofiarach pandemii koronawirusa
  2. Pudel i labrador mają dzieci. Ich szczeniaki są bardzo duże i niezwykle piękne
  3. Husky podszedł do małego chłopca. Gdy tylko otworzył pysk, mama chwyciła za telefon
  4. Owczarek niemiecki reaguje na tajemniczy gest policjanta. Odpowiedź psa odbiera mowę 
  5. Kotka z najgroźniejszą miną na świecie. Jej pyszczek budzi grozę i uśmiech jednocześnie