Golden retriever zaskoczył wszystkich swoją reakcją. To, co zrobił pies na widok morskich fal zostało uwiecznione na nagraniu. Wideo, na którym oglądamy jego niesamowite zachowanie stało się prawdziwym hitem Internetu!
 
Filmiki, których bohaterami są nasi czworonożni przyjaciele potrafią zarówno wzruszać jak i bawić do łez, a wrzucone do Internetu szybko stają się niezwykle popularne. Ten golden retriever nie miał pojęcia, że jego wakacyjne wybryki obejrzy aż tyle osób. To, co zrobił pies jest niesamowite, a nagranie wręcz trzeba zobaczyć!

Psy i woda

Psy i woda to temat rzeka. Niektóre z naszych pupili wręcz uwielbiają zażywać kąpieli i nie przejdą obojętnie nawet obok kałuży, inne wręcz odwrotnie. Golden retriever to zdecydowanie rasa, której żywiołem jest woda. 

Wideo, które zostało nagrane podczas pobytu na jednej z plaż tylko to potwierdza. To, co zrobił pies na widok morskich fal jest aż nieprawdopodobne. Internauci są zachwyceni jego wybrykami!

Golden retriever kocha wodę

Golden retriever kocha wodę i nie mamy co do tego żadnych wątpliwości. Wystarczy tylko spojrzeć na to krótkie nagranie. Choć psi przyjaciele zwierzęcia spokojnie chodzą po płyciźnie, ten golden retriever postanowił się nie ograniczać. Pies na widok fal wręcz oszalał i rześko pobiegł w sam środek morza, przeskakując spienione bałwany niczym kangur lub koza! Widać, że szczęście aż go rozpiera. 
 
To, co zrobił pies jest przekomiczne. Zwierzę swoją reakcją zaskoczyło wszystkich i stał się prawdziwą gwiazdą Internetu. Ten zabawny filmik poprawi humor każdemu z nas. 

ZOBACZ FILM:

Ten golden retriever wręcz oszalał! Kiedy pies zobaczył morskie fale, pędem pognał w ich stronę skacząc niczym kangur! Przezabawny filmik zdobył ogromne grono fanów. Pupil nawet nie wie, jaki jest sławny. 

ZOBACZ TEŻ:

 
Poprzedni artykułHoroskop na Walentynki. 3 znaki zodiaku przyciągają jak magnes, znajdą miłość
Następny artykułNastolatka skarżyła się na bóle nóg. Lekarze zignorowali symptomy, potem było już za późno
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.