Golden Retriever każdego dnia z niecierpliwością wyczekuje na przybycie swojego ulubionego listonosza. Ich powitania są niezwykle wylewne i przepełnione emocjami. Właściciele czworonoga je nagrali i wrzucili do sieci. W mgnieniu oka stały się prawdziwym hitem. Zastanawiasz się, czy pies tęskni? Patrząc na tego psiaka, odpowiedź nasuwa się sama.

Psy rasy Golden Retriever od jakiegoś czasu w Polsce cieszą się niesłabnącą popularnością. Ich łagodne usposobienie, radość życia i zamiłowanie do psot i zabaw sprawiają, że są właściwymi kompanami życia zarówno dla rodzin wielodzietnych, jak i niezależnych singli. Okazuje się, że oprócz tego potrafią być też niezwykle wylewne i uczuciowe. Czworonóg, który codziennie wyczekuje na listonosza, jest tego najlepszym przykładem.

Golden Retriever czeka na listonosza 

Golden Retriever od jakiegoś czasu w sieci jest prawdziwą gwiazdą. Swoją sławę zawdzięcza właścicielom, którzy postanowili założyć mu konto na Instagramie. Zwierzak może pochwalić się naprawdę imponującą liczbą odbiorców, a posty i relacje, które regularnie zamieszczają domownicy, za każdym razem wywołują ogromne poruszenie i zachwyt. 

Do tej pory uważałaś, ze relacja psa i listonosza z góry skazana jest na niepowodzenie? Nerwy, szczekanie i strach są ich nieodzownymi elementami? Nic bardziej mylnego. Psiak o imieniu Moose każdego dnia z utęsknieniem wyczekuje pojawienia się pocztowej furgonetki. 

  1. Adoptowany chłopiec zalewał się łzami, gdy usypiano jego psa. W domu wyznał mamie prawdę
  2. Był twarzą TVP przez 25 lat, dziś nie ukrywa rozgoryczenia. „Niewyobrażalna paranoja”
  3. Kamera w pokoju dziecka uchwyciła, co robi pies z malutkim chłopcem. Rodzice nie mogli uwierzyć

Internauci są zachwyceni 

Dumni właściciele Golden Retrievera systematycznie publikują w sieci wylewne powitania psa z listonoszem. Na nagraniach gołym okiem widać, jak psiak wyczekuje na jego przybycie. Kiedy w zasięgu jego wzroku pojawia się dobrze znany mu pojazd… zwierzak nie jest w stanie opanować radości.

Na widok wysiadającego mężczyzny ochoczo macha ogonkiem, a ogromne szczęście wywołane jego wizytą okazuje poprzez podskoki i czułe buziaki. Co więcej, listonosz nie pozostaje mu dłużny. Codzienna porcja pieszczot i czułości stała się ich rytuałem, bez którego prawdopodobnie żaden z nich nie jest w stanie się obejść. Taka przyjaźń to prawdziwy skarb.

ZOBACZ TUTAJ REAKCJĘ CZWORONOGA:

Golden Retriever
screen z nagrania @the.life.of.moose

Golden Retriever codziennie wyczekiwał na listonosza. 

Golden Retriever
screen z nagrania @the.life.of.moose

Reakcja czworonoga chwyta za serce.

 

 
 
 
 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pół pies – pół kot. Ludzie na całym świecie szaleją za niezwykłym szczeniakiem
  2. Korzystnie wpływa na wzrok, poprawia funkcjonowanie serca oraz nadaje skórze złocisty kolor. Znajdziesz ją w każdym sklepie
  3. Adoptowany chłopiec zalewał się łzami, gdy usypiano jego psa. W domu wyznał mamie prawdę
  4. Ogromny owczarek zbliża się do szczura. Ciężko uwierzyć, co dzieje się dalej
  5. Babcia była pewna, że zajmuje się gromadką kotów. Dziwnie wyglądający mruczek nie wzbudził jej podejrzeń
  6. Polka wracająca z Włoch powiedziała wszystko. Wyjawiła prawdę o kontroli na polskich lotniskach

Źródło: wprost.pl

Poprzedni artykułSpędź ostatni weekend karnawału z marką VAN GRAAF
Następny artykułKto przygarnie koszyk pełen słodkości?
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.