Golden retriever był bardzo przestraszony przez burzę. Pies tak bardzo się bał, że nie chciał, aby ktokolwiek do niego podszedł. Małe dziecko, mimo warczenia psa postanowiło się do niego zbliżyć. Gdy to zrobiło, stało się coś niezwykłego. To nagranie bije rekordy oglądalności. Musisz koniecznie je zobaczyć.

Golden retriever to z natury łagodny pies, który celowo nie zrobiłby nikomu krzywdy, ale tym razem pies bardzo bał się burzy. Dziecko podeszło do swojego nerwowego pupila, gdy to zrobiło, stało się niezwykłe. Ten film wzrusza do łez.

Golden retriever boi się burzy

Golden retriever wzruszył internautów do łez. Nagranie, które opublikowano na Twitterze, świadczy o tym, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka i odwrotnie. Ten pies schował się w kącie łazienki z myślą, że tam nie będzie słyszał okropnych dźwięków burzy, dochodzących zza okna.

Pies przybrał postawę obronną i nie pozwolił nikomu do siebie podchodzić. Nagranie, które wrzucono do mediów społecznościowych, wzrusza do łez. Bobas nie przejmując się nieco agresywnym zachowaniem pupila, podszedł do niego i zaczął go głaskać i pocieszać. Golden retriever odwdzięczył się maluchowi.

Golden retriever: informacje

Golden retriever z reguły ma umiarkowany temperament. Te psy są bardzo oddane swojemu właścicielowi oraz jego rodzinie. Największą zabawą dla psa jest naukowa nowych sztuczek.

Goldeny to doskonali towarzysze małych dzieci, ponieważ nie wykazują w ich stosunku agresywnego zachowania. Są wobec nich cierpliwe i ufne. Do największych zalet tej rasy należy inteligencja, łatwość pielęgnacji, a także ufność, która może należeć także do wad. Ten pies nie sprawdzi się jako stróż.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

golden retriever
fot.twitter.com/akkitwts

Golden retriever był przestraszony przez burzę.

golden retriever
fot.twitter.com/akkitwts

Pies warczał na malucha.

Źródło: pikio.pl/ psy.pl

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.