Golden retriever to zazwyczaj radosny i pełen energii pies, którego entuzjastyczne podejście do życia bawi nad wszystkich. Nie inaczej jest w tym przypadku. Ten uroczy piesek znalazł sobie świetną, prostą zabawę, która nie tylko sprawia wiele przyjemności jemu, ale i wszystkim, którzy oglądają, jak świetnie bawi się zwierzę. 

Różne zwierzęta mają różne usposobienia. Są to kwestie zależne nie tylko od jednostek, ale również i od ras na przykład psów. Golden retriever kojarzy nam się jako zawsze przyjazny, energiczny, ale nie agresywny, przyjaciel. Leny jest właśnie taki, co dobrze widzimy, przyglądając się, jak pełen energii wbiega po wzgórzu, by powtórzyć swój wyczyn. 

Pełen energii golden retriever

Leny jest typowym przedstawicielem swojej rasy. Nie potrafi usiedzieć na miejscu, wiecznie chce skakać i bawić się całymi dniami. Ostatnio znalazł sobie bardzo ciekawą, ale jakże prostą zabawę. Jego właścicielka nagrała, jak świetnie się bawi — i całe szczęście, bo ten film na pewno poprawi wam wszystkim humory. 

golden retriever
instagram.com/leny_the_retriever

Leny uwielbia turlanie się po wzgórzach.

Rozentuzjazmowany golden retriever rzuca się na plecy i, jak na sankach zjeżdża po oszronionym wzgórzu. Na samym jego dole otrząsa się i z wywieszonym językiem wbiega do góry, by móc powtórzyć to fascynujące zajęcie. 

Jaki charakter ma golden retriever?

Golden retriever ma bardzo przyjacielski charakter. Mimo swojej energiczności zwierzę jest raczej zrównoważony, bardzo silnie przywiązuje się do rodziny. Samiec będzie wykazywał się większą pewnością siebie i samowolą, więc jeśli ktoś wie, że miałby problemy z opanowaniem rozrabiaki, powinien wybrać suczkę. Te psy wykształcają silne poczucie własności w kwestii rzeczy, więc należy pamiętać, żeby nauczyć go, że zabawki nie należą wcale do niego. 

ZOBACZ NAGRANIE:

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Leny With One N (@leny_the_retriever) on


ZOBACZ TEŻ:

  1. Roztargnieni właściciele zapłacą nawet 5 tys. zł mandatu. Wystarczy wyjść z psem na spacer
  2. Bezdomna suczka przez 2 tygodnie nie ruszyła się z miejsca. Gdy ratownicy odkryli powód, nie mogli uwierzyć
  3. Przywiązał swojego psa do auta i ciągnął po ulicy. Twierdzi, że chciał go ukarać
  4. Kotek musiał przeżyć prawdziwe piekło. Spojrzała na jego łapy i od razu zawiadomiła policję
  5. Nikt nie chciał go przygarnąć przez okropnie zdeformowany pysk. Kiedy w końcu trafił do nowej rodziny, odwdzięczył się w zdumiewający sposób

źródła: psy.pl, instagram.com/leny_the_retriever

Poprzedni artykułŻona 72-letniego Karola Strasburgera urodziła. Znamy płeć i imię dziecka
Następny artykułDziewczynka na zdjęciu sprzed 121 lat poraziła internatów. Zauważyli w jej wyglądzie niezwykłą rzecz
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego