W ten weekend Kasia Cichopek nie musiała zajmować się dziećmi, gdyż na wycieczkę do Zakopanego zabrał je Marcin Hakiel. To oznaczało, że aktorka może więcej czasu poświecić sobie. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, które może świadczyć o tym, jakie miała plany na wieczór.

Przy okazji zaprezentowała się w olśniewającej kreacji. Jej fani byli zachwyceni, o czym dali znać w sekcji komentarzy pod postem.

Kasia Cichopek w imprezowym wydaniu

W czym w takim razie pokazała się aktorka? Założyła klasyczną „małą czarną”. Sukienka świetnie na niej leży, podkreślając jej wcięcie w talii. Dodatkowo praktycznie całkowicie odkrywa ramiona. Eksponuje także niezwykle zgrabne nogi aktorki, które prezentują się jeszcze lepiej dzięki założonym i dopasowanym do reszty kreacji szpilkom.

Z opisu fotki wynika z kolei, że Kasia prawdopodobnie zamierzała się w takim stroju wybrać na jakąś imprezę. W hasztagach wspomniała w końcu o gorączce sobotniej nocy i wieczorowym wyjściu. Nie ma wątpliwości, że jeśli faktycznie wyszła na miasto w tym stroju, to przyciągała spojrzenia wielu osób i nie tylko mężczyzn.

Świadczą o tym także komentarze pod opublikowanym przez aktorkę postem. Fani zachwycają się zarówno samą, dobrze dobraną stylizacją, jak i figurą Kasi, która jest przez sukienkę elegancko podkreślona.

– Ale figura. Petarda — zachwyca się jedna z użytkowniczek.

– Co za seksowna kobieta dodaje kolejny z fanów.

– Przepięknie wyglądasz — zauważa następna komentująca.

Warto przypomnieć, że Cichopek nie mniejszą furorę zrobiła przy okazji tegorocznego rozdania Wiktorów. Wówczas pojawiła się w czarno-białej, długiej sukni z pokaźnym dekoltem. Była jedną z najlepiej ubranych celebrytek na gali.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Aktor zmarł w szpitalu, jego ostatnie dni życia były wstrząsające. 1 maja obchodziłby kolejne urodziny
  2. Gdzie pracowała Katarzyna Cichopek, zanim została aktorką? Fatalnie czuła się w pierwszej pracy
  3. Była żona Wiśniewskiego się zaręczyła. Znany polski sportowiec poprosił ją o rękę

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl