Goran Bregovic to gwiazda, której w Polsce nie trzeba przedstawiać. Okazuje się, że muzyk ma 3 piękne córki. Pikanterii dodaje fakt, iż każda z nich… wyznaje inną religię! Co na to sławny tata? 

Goran Gregovic w naszym kraju zyskał największą popularność nagrywając kultową płytę z Kayah. Mimo iż od premiery minęło 20 lat, piosenki weszły do kanonu i zyskały status kultowych. Co wiadomo o życiu prywatnym Bregovica? W jednym z serbskich tabloidów zdradził kilka rodzinnych sekretów dotyczących jego córek – okazuje się, że każda z nich jest innego wyznania, jesteście ciekawi co na to sam Bregovic?

Goran Bregovic ma 3 córki

Niezbyt chętnie udziela wywiadów, a o swoim życiu prywatnym milczał przez lata. Wspólna płyta z Kayah sprawiła, że nie tylko jego muzyka, ale również on sam stał się rozpoznawalny, a jego życie prywatne bardziej interesujące dla mediów. Mało kto wie, że Goran Bregovic ma trzy córki, z czego każda jest innego wyznania. Muzyk w rozmowie z serbskim tabloidem Blic opowiedział o różnych wyznaniach swoich dzieci.

Okazuje się, że najstarsza Ema (24 l.) jest praktykującą muzułmanką, młodsza Una (17 l.) wyznaje prawosławie, a najmłodsza córka muzyka, Lula (15 l.) jest buddystką. To zadziwiające religijne zróżnicowanie wcale nie przeszkadza Bregovicowi. W wywiadzie dla Blic powiedział z rozbrajającą szczerością:

– Wychodzę z założenia, że trzeba pozwolić dzieciom na swobodę wyboru. Moim córkom nigdy nie narzucałem żadnej religii, pozwoliłem im na dokonanie własnych wyborów i obranie ścieżek w zgodzie z ich przekonaniami. – powiedział muzyk.

Goran Bregovic: dzieci

Goran Bregovic ma córki trzech różnych wyznań, jednak jak sam przyznaje, nie zamierza ingerować w ich sposób myślenia i pozwala im samym wybierać własną drogę. Kim są dzieci Gorana Bregovica? Najstarsza córka muzyka, Ema urodziła się w Paryżu, ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Nantes.

Ma za sobą już pierwsze wystawy w stolicy Serbii i Francji. Najwidoczniej Ema, tak jak ojciec ma duszę artystki. Dwie pozostałe córki muzyka, Lula i Una prowadzą życie normalnych nastolatek, uczęszczają do szkoły średniej we Francji i szykują się do rozpoczęcia nauki na jednym z francuskich uniwersytetów. Goran Bregovic nigdy nie pokazał się w Polsce publicznie ze swoimi córkami. Wiedzieliście, że wszystkie są innego wyznania?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Goran Bregovic
wikipedia.org

Goran Bregovic ma trzy córki: Emę, Lulę i Unę.

1
2
3
4
5
6
Poprzedni artykułAnna Wyszkoni pokazała biust! Fani: „Tanie były, to i nierówno wyszły”
Następny artykułKatarzyna Dąbrowska jako Agnieszka Chylińska w „Twoja twarz brzmi znajomo”! Wyszło genialnie
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.