Gra o tron straciła jednego ze swoich ukochanych aktorów. Fani serialu są pogrążeni w głębokim smutku. Jego koledzy i koleżanki z planu oraz wszyscy współpracownicy nie mogą uwierzyć w to, co się stało. Mężczyzna zmarł nagle, w niewyjaśnionych okolicznościach w dniu swoich 65. urodzin.

Gra o tron to jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Każdy nowy odcinek budził wiele emocji wśród jego fanów. Dziś każdy, kto z radością oglądał tę produkcję, jest pogrążony w smutku. Na planie nie stanie już nigdy ulubiony aktor.

Gra o tron: BJ Hogg nie żyje

BJ Hogg zmarł 30 kwietnia w dniu swoich 65 urodzin. O śmierci aktora poinformował jego agent Geff Stanton. Przyczyny zgonu nie są znane. Rodzina i przyjaciele są w ogromnym szoku. Nic nie wskazywało na to, że może zdarzyć się coś tak dramatycznego. 

William Henry Brian Hogg był bardzo aktywnym aktorem. Najbardziej znany był z roli serialu BBC Give My Head Peace i Gry o Tron, gdzie wcielił się w rolę rycerza Tylwina Lannistera – Ser Addama Marbranda. Jego współpracownicy wyrażają ogromny żal na swoich mediach społecznościowych.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Sebastian Fabijański zostanie ojcem. Maffashion jest w ciąży
  2. Smutne wiadomości o Piotrze Fronczewskim. Chodzi o jego zdrowie, nie tak miała się zakończyć operacja
  3. Niewyjaśniona choroba atakuje dzieci od 2 do 15 roku życia. Może mieć związek z koronawirusem

Kim był BJ Hogg?

BJ Hogg był przede wszystkim aktorem, ale swoją twórczość poświęcał także reżyserii i scenopisarstwu. Był także cenionym komikiem. Wziął udział w krótkometrażowym filmie Dance Lexie Dance, który w 1998 roku był nominowany przez Amerykańską Akademię Filmową w kategorii film krótkometrażowy.

Wszyscy wspominają BJ Hogga jako wspaniałego współpracownika. Zawsze uśmiechniętego i sympatycznego. Jego agent Geff Stanton powiedział: 

-Był wspaniałym człowiekiem, wielką osobowością i fantastycznym aktorem.

W ostatnim pożegnaniu aktora w Irlandii północnej w jego rodzinnym mieście Lisburn uczestniczyły tłumy fanów, rodzina i współpracownicy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

gra o tron
fot.instagram.com/screen___addict

BJ Hogg zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach, w dniu swoich 65 urodzin.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragedia na Mazowszu. Ze studni wystawała dziecięca rączka. Wezwano policję
  2. Katastrofa samolotu medycznego. Nikt nie przeżył, zginął też lekarz i pielęgniarka
  3. Czy możemy planować wakacje 2020? Słowa Szumowskiego nie pozostawiają wątpliwości, powiedział o otwarciu granic Polski
  4. Jak długo w Polsce będziemy nosić maseczki? Minister zdrowia odpowiedział. Data, której nikt się nie spodziewał
  5. Minister zdrowia wyjawia. Szczepionka na koronawirusa będzie obowiązkowa?
  6. GIS wydał pilne ostrzeżenie. Nie chodzi o wirusa, pojawiło się nowe zagrożenie

Źródło: kultura.gazeta.pl

 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl