Gra o Tron: premiera ósmego sezonu to wielkie wydarzenie dla wszystkich fanów serialu! Miliony widzów na całym świecie z utęsknieniem czekają na nowe wieści z Westeros. Znamy dokładną datę premiery nowego sezonu! Kiedy seria powróci z nowymi odcinkami? Niebawem!

Po wielu miesiącach oczekiwań HBO podało oficjalną datę premiery finałowego sezonu. Jesteście ciekawi szczegółów? Gra o Tron: premiera jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń ostatnich kilku lat. Z pewnością w nowym sezonie możemy spodziewać się sporej dawki emocji! 

Nowe wieści z Westeros

Siódmy sezon pozostawił wiele niedomówień, a gorące wydarzenia, które miały miejsce pod koniec sezonu jeszcze bardziej podsyciły ciekawość fanów. Wielbiciele serialu przez długi czas nie wiedzieli, kiedy mogą się spodziewać premiery, jednak dzisiaj wszystko stało się jasne! 

Kiedy premiera 8 sezonu Gry o Tron?

Media spekulowały na temat emisji pierwszego odcinka nowego sezonu Gry o Tron, a fani prześcigali się w podawaniu nowych informacji na temat daty premiery. Niedawno wszystko stało się jasne, a producenci rozwiali wszelkie wątpliwości, podając do publicznej wiadomości, że datę premiery zaplanowana na 14 kwietnia 2019 roku. Czy wśród was są fani tego kultowego serialu? Też nie możecie się doczekać? 

Ósmy sezon jednego z najpopularniejszych seriali będzie składał się z zaledwie ośmiu odcinków, jednak producenci zapewnili, że stworzą odcinek specjalny, który będzie o wiele dłuższy od standardowego, ponieważ będzie liczył aż 90 minut! My już nie możemy się doczekać! 🙂 Na osłodę długich oczekiwań prezentujemy zwiastun najnowszego sezonu!

Kultowy serial HBO bije rekordy popularności na całym świecie, a nowy sezon był wyczekiwany przez miliony widzów na całym świecie. 

Gra o Tron: Premiera. ZOBACZ ZWIASTUN:

Zobaczcie zwiastun finałowego sezonu Gry o Tron