Connect with us

Rozrywka

Gra o Tron wraca na ekrany. HBO ogłosiło premierę

Opublikowane

-

Gram o tron

HBO uszczęśliwiło dzisiaj wszystkich fanów Gry o Tron!Już wiadomo, kiedy będziemy mogli zasiąść przed telewizorami, by obejrzeć ósmy i ostatni już sezon mega hitu serialowego. 

via GIPHY

ZOBACZ TEŻ: W USA jest teraz tak zimno, że zamarzł wodospad Niagara!

Potężny koszt procesu produkcji

HBO oficjalnie potwierdziło, kiedy na ekrany wróci jeden z najpopularniejszych serialów ostatnich kilku lat. Na światowy hit, zrobiony na podstawie książek George’a R.R. Martina, niestety będziemy musieli  jeszcze trochę poczekać. Jeden odcinek ósmego sezonu będzie kosztował twórców aż 15 mln dolarów. Tak ogromna suma to wynik kosztownego procesu produkcji oraz dość sporych gaż dla aktorów. Finał poprzedniego siódmego sezonu, złowił rekord oglądalności HBO w USA. „The Dragon and the Wolf” obejrzało aż 16,5 mln osób.

Fani muszą wykazać się ogromną cierpliwością

Twórcy serialu zamierzają poświęcić więcej czasu na doszlifowywaniu nowych odcinków serialu. Oznacza to, że fajni będą musieli wykazać się ogromną cierpliwością. Reżyserami nowych odcinków będą David Benioff, D.B. Weiss, Dawcid Nutter oraz Miguel Spochnik. Nagrania do 7 sezonu trwały aż sześć miesięcy, a na jego premierę czekaliśmy kolejne pół roku po zakończeniu nagrań. Nie łudźmy się, ostatnie odcinki serialu nie pochłoną twórcom mniej czasu i pracy.

ZOBACZ TEŻ: Co kręci facetów w łóżku? Zebraliśmy szczere wyznania

Już wiemy, kiedy będzie premiera Gry o Tron

gram o torn

fot. YouTube

Ostatni już sezon Gry o Tron będziemy mogli zobaczyć dopiero wiosną 2019 roku. Fani mogą już zacząć odliczanie. Ósmy sezon będzie miał 6 odcinków. Twórcy serialu planują zrobić kilka finałów, tak aby zabezpieczyć się przed ewentualnym wyciekiem produkcji. Wiadomo również, że odcinki 8 sezonu będą znacznie dłuższe od poprzednich, co ma zrekompensować małą ilość epizodów. Bardzo możliwe, że przynajmniej dwa odcinki będą trwały tyle, co długo metrażowy film. Scenariusz nowego sezonu już powstał. Poza twórcami nikt oczywiście nie wie, co się w nim znajduje.

źrodło: hbogo.pl

ZOBACZ TEŻ: Uwielbiasz makarony? Prawdziwie włoską pastę przygotujesz w kwadrans

komentarze

Reklama

Rozrywka

Nagi Piotr Stramowski… „marszczy freda” w SNL Polska!

Opublikowane

-

Nagi Piotr Stramowski

Piotr Stramowski to gwiazda filmów Patryka Vegi. Zachwyca on nie tylko swoimi umiejętnościami aktorskimi, ale także spektakularnymi mięśniami. Wraz z żoną Katarzyną Warnke tworzą najseksnowniejszą parę polskiego kina! W sobotę mieliśmy okazję zobaczyć Piotrka w zupełnie nowym wydaniu – prowadzącego rozrywkowy program SNL Polska.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Rozrywka

Lesbijskie sceny w „M jak Miłość”. Na pocałunku się nie skończy? Zobacz zdjęcia

Opublikowane

-

Jeżeli jesteście wiernymi fanami, to już wiecie, że przed nami wyjątkowo interesujące odcinki serialu M jak Miłość. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Rozrywka

Ta kobieta ma 36 lat i jest…BABCIĄ!

Opublikowane

-

Poznajcie Carrie Hilton, która jest najmłodszą babcią w Wielkiej Brytanii. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy