Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Grabowski i Pavlović tak podsumowali pierwszy taniec Krzysztofa Rutkowskiego, że robi się słabo. Dosadne słowa jurorów
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 29.08.2022 23:19

Grabowski i Pavlović tak podsumowali pierwszy taniec Krzysztofa Rutkowskiego, że robi się słabo. Dosadne słowa jurorów

Żona Rutkowskiego Krzysztof Rutkowski
fot. instagram.com/majaplich

Dziś pierwszy odcinek 13. serii „Tańca z gwiazdami”. Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska byli jedną z par, które od początku budziły największe emocje. Niestety, jurorzy mieli miażdżącą opinię.

Rutkowski i Madeńska zatańczyli salsę do piosenki z czołówki produkcji „Różowa pantera”. Andrzej Grabowski i Iwona Pavlović bardzo surowo ocenili ich występ.

Krzysztof Rutkowski w „Tańcu z gwiazdami”

Jesteś na pewno osobowością, ale czy taneczną, to się jeszcze okaże. Z mojego doświadczenia 12 serii „Tańca z gwiazdami” wiem, że nawet ci, co w pierwszym odcinku tańczyli słabo, dochodzili do finału. Czego ci życzę! – powiedział Andrzej Grabowski.

Iwona Pavlović była dużo bardziej surowa. Porównała taniec Rutkowskiego do występów Justyny Żyły, która uchodzi za jedną z najgorszych uczestniczek „TzG”:

Pokazałeś, że masz poczucie humoru, fajny dystans do siebie, to może teraz byś nam zatańczył? […] Była taka gwiazda, nazywała się Justyna Żyła, o której mówiłam, że najsłabiej sobie radziła. Muszę zmienić zeznania – zareagowała ostro.

Finalna punktacja od jury wyglądała następująco: Piaseczny – 8, Pavlović – 1, Malitowski – 2, Grabowski – 6. Suma: 17 punktów.

Krzysztof Rutkowski zatańczył w „TzG”. Internauci drwią

Kiedy relacja z występu Rutkowskiego pojawiła się w mediach społecznościowych Polsatu, pod postem zaroiło się od komentarzy internautów. Niestety, także ich reakcje nie były pochlebne.

– Tego się nie da odzobaczyć.

– Ale się naśmiałam.

– Matko bosko taneczno! Weź go stąd. Obyśmy więcej tego patrzeć nie musieli!

– Ale mnie zaimponował! Dno też ma koniec?

– Jak pijany wujek na weselu.

– Nie ma co, nie można patrzeć na tego człowieka, tak wygląda masakrycznie. Co on ze sobą zrobił? A taniec? Cóż. Przemilczę.

Zobacz zdjęcia i film:

Krzysztof Rutkowski
Krzysztof Rutkowski
Krzysztof Rutkowski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1.  „Taniec z Gwiazdami”. Poznaliśmy wszystkich uczestników 13. edycji. Kto z kim zatańczy?
  2. Danuta Szaflarska nigdy nie wylewała za kołnierz. Aż trudno uwierzyć, z czym ją pochowano
  3. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wciąż nie podzielili majątku. Chodzi o miliony złotych