Grażyna Kulczyk z partnerem raczej się nie pokazuje. Po rozstaniu i śmierci Jana Kulczyka kobieta chroni swoją prywatność, a co więcej związki, rzadko też udziela wywiadów. Mimo to ludzie wciąż interesują się życiem jednej z najbogatszych Polek. Kim jest Grażyna Kulczyk? 

Grażyna Kulczyk z partnerem się nie pokazuje. Chociaż praca pochłania dużą część jej życia, to przyznała, że nie czuje się samotna. Najbogatsza kobieta w Polsce dzieli swoje pasje między sztukę a nieruchomości. Kreatywność i spryt pozwoliły jej połączyć to w jedno i stworzyć miejsce, które przynosi duże zyski. Kulczyk jest właścicielką m.in. Starego Browaru w Poznaniu. 

Grażyna kulczyk z partnerem

68-letnia Grażyna Kulczyk jest jedną z czołowych postaci polskiego biznesu. Nazywana kobietą sukcesu, często jest pytana o to, jak udało jej się wejść na szczyt. Niektórzy zarzucają, że to dzięki nieżyjącemu już Janowi Kulczykowi, który do 2006 był mężem Polki. Prawdą jest jednak, że kobieta już podczas studiów prawniczych była pracowitą kobietą. Ślub z Kulczykiem przyniósł im obu szczęście, bo zaczęli działać na wspólne konto. 

Para znalazła się na szczycie listny najbogatszych Polaków. Prowadzili około stu spółek, wartych około 3 miliardy euro. Mimo że się rozstali, to cały majątek rozdzielili lojalnie. Z nieżyjącym już miliarderem, Grażyna ma dwójkę dzieci, Dominikę i Sebastiana. Do najbardziej uznawanych przedsięwzięć Grażyny Kulczyk należy rewitalizacja Starego Browaru w Poznaniu. Tam też ma swoje biuro i galerię sztuki. 

Co teraz z Grażyną Kulczyk? 

Przyznaje, że cały czas pracuje na swoje konto. Grażyna Kulczyk prowadzi fundację Art Stations Fundation, która ma na celu szerzenie sztuki i możliwość dostępu do niej większości społeczeństwa. Kobieta sukcesu zamieniła swoją pasję w prawdziwy biznes. Chociaż nie prowadzi oficjalnego osobowego portalu Instagram, to możemy tam znaleźć profil fundacji. 

Niektórzy uważają, że praca zabiera kobiecie czas, a jej życie prywatne praktycznie nie istnieje. Twierdzą jednak, że nie sprawia wrażenia samotnej. Odpowiedziała na to:

Bo nie jestem. Czasem, gdy człowiek się nie poddaje, dostaje jak w grze komputerowej drugie życie. I znajduje swoją drugą połowę — powiedziała Grażyna Kulczyk dla styl.pl

ZOBACZ GALERIĘ:

Grażyna kulczyk z partnerem
Fot. instagram.com/macademiangirl/ 

Grażyna Kulczyk jest jedną z najbardziej uznawanych i szanowanych Polek.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułIle lat ma Grażyna Torbicka? Gwiazda wygląda na 20 lat mniej niż w rzeczywistości
Następny artykułJak poradzić sobie z rozstaniem po długim związku? Porady psychologa
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS-ie w Lublinie. Dzieli swoje zainteresowania między muzyką a lifstylem. Jej ulubioną formą rozrywki jest granie jako techno DJ. Za swoje mocne cechy uważa otwartość i towarzyskość. Lubi poznawać nowych ludzi, którzy ją inspirują i dają motywację do zagłębiania w tematy, dotąd jej nieznane.