Grażyna Szapołowska: wnuczka gwiazdy cieszy się zasłużonym wypoczynkiem po trudach roku szkolnego. Młoda kobieta postanowiła udać się na wakacje — jej wybór padł na nadbałtycką Juratę. 18-latka pozuje na plaży w bikini. Nie uwierzycie, jak świetnie wygląda. Pójdzie w ślady swojej pięknej babci i rozpocznie karierę w show-biznesie?

Niektóre dzieci i wnuki znanych osób wybierają zupełnie inną drogę zawodową i wolą pozostawać w cieniu popularniejszych krewnych. Inne same marzą o pójściu w ślady rodziców czy dziadków, szczególnie że często dziedziczą po nich talenty i pasje. Grażyna Szapołowska: wnuczka aktorki zapowiada się prawdziwą piękność. Czy rozważa pracę w modelingu? Taka decyzja nie byłaby dla nikogo zaskoczeniem — w końcu 18-latka uwielbia pozować przed aparatem! Jej Instagram jest pełen wspaniałych zdjęć. Niedawno opublikowała kolejne, tym razem z nadmorskich wakacji. Wygląda jak prawdziwa modelka!

Grażyna Szapołowska: wnuczka aktorki zostanie modelką?

Grażyna Szapołowska uchodzi za jedną z najatrakcyjniejszych polskich aktorek. Od lat stanowi obiekt westchnień wielu mężczyzn w Polsce, którzy są zauroczeni kobiecością i urodą gwiazdy. Czy wnuczka gwiazdy także wyrośnie na piękność? Wszystko na to wskazuje!

Grażyna Szapołowska: wnuczka gwiazdy podzieliła się z obserwatorami zdjęciami z wakacji nad morzem. Jak wynika z jej Instagrama, zdecydowała się poszukać relaksu w Juracie. Młoda kobieta świetnie się bawi i cieszy słoneczną pogodą. Nie przegapiła okazji do pozowania — niedawno w social mediach nastolatki pojawiło się zdjęcie, na którym prezentuje się w żółtym bikini.

18-latka przyjęła pozę niczym prawdziwa modelka i ustawiła się tak, żeby wypaść na zdjęciu jak najlepiej. Nie da się ukryć, że Karolina Matej z wiekiem staje się coraz bardziej podobna od babci — obie mają jasne oczy i blond włosy, a także mogą pochwalić się świetnymi figurami oraz długimi nogami.

Kim jest Karolina Matej?

Karolina Matej jest córką Katarzyny Jungowskiej, reżyserki i aktorki. Jak czytamy na portalu styl.pl, młoda kobieta miała dwadzieścia lat, kiedy została matką. W trakcie porodu Grażyna Szapołowska miała wspierać Katarzynę… przez telefon.

Grażyna Szapołowska: wnuczka może liczyć na jej wsparcie. Jak podaje plotek.pl, Karolina Matej już kilkakrotnie towarzyszyła znanej babci na czerwonym dywanie. Młoda kobieta ma za sobą także debiut w programie Dzień Dobry TVN, gdzie razem z aktorką opowiadały o ich wspólnym projekcie — Matej nagrała piosenkę Go Your Own Way, która znalazła się później na płycie Szapołowskiej. 

Czy Katarzyna Jungowska patrzy przychylnym okiem na zapędy swojej córki? Sama zdecydowała się działać po drugiej stronie kamery, uznając, że aktorstwo powinno pozostać domeną atrakcyjnej mamy. Jednak jako artystka prawdopodobnie doskonale rozumie, że pociecha pragnie realizować się poprzez sztukę. 

Myślicie, że jeszcze usłyszymy o Karolinie Matej? Trzymamy kciuki!

ZOBACZ ZDJĘCIA WNUCZKI GRAŻYNY SZAPOŁOWSKIEJ:

grażyna szapołowska: wnuczka
fot. instagram.com @karolina.matej

Grażyn Szapołowska może być dumna ze swojej 18-letniej wnuczki. 

grażyna szapołowska: wnuczka
fot. instagram.com @karolina.matej

Karolina Matej zostanie modelką albo aktorką?

grażyna szapołowska: wnuczka
fot. instagram.com @karolina.matej

Grażyna Szapołowska: wnuczka gwiazdy mogłaby pracować w modelingu!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Martyna Wojciechowska zakochana! Nigdy nie wyglądała tak pięknie, zobaczcie tylko to zdjęcie
  2. Kot wskoczył na ołtarz i zaczął poranną toaletę. Reakcja księdza rozbraja
  3. Mężczyzna zmarł w kinie podczas oglądania horroru. Nikt tego nie zauważył
  4. Doda ujawniła sekrety swojej diety. Dzięki niej tak świetnie wygląda
  5. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem

źródła: styl.pl, plotek.pl

Poprzedni artykułMartyna Wojciechowska zakochana! Nigdy nie wyglądała tak pięknie, zobaczcie tylko to zdjęcie
Następny artykułWazelina dobra na wszystko! 10 ZASKAKUJĄCYCH zastosowań
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.