Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Grażyna Torbicka na zdjęciach z mamą. Krystyna Loska wygląda jak jej siostra
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 07.12.2019 20:02

Grażyna Torbicka na zdjęciach z mamą. Krystyna Loska wygląda jak jej siostra

grażyna torbicka
instagram.com/grazyna.torbicka/

Grażyna Torbicka i Krystyna Loska przez wiele lat były związane zawodowo z TVP. Mimo że ani matka, ani córka już tam nie pracują, swoje doświadczenie zawodowe zdobywały właśnie na korytarzach Telewizji Polskiej. Niedawno Grażyna Torbicka opublikowała wspólne zdjęcie z mamą. Krystyna Loska wygląda na nim jak jej siostra! Prawie nic się nie zmieniła.

Jeden z najbardziej znanych duetów matki i córki w Polsce. Obie panie są szalenie inteligentne i utalentowane, a dzięki ciężkiej pracy stały się prawdziwymi ikonami dziennikarstwa. Na dodatek stanowią zaprzeczenie krzywdzącego stereotypu, że kobieta może być albo mądra, albo ładna — błyszczą zarówno urodą, jak i intelektem. Jakiś czas temu Grażyna Torbicka wprawiła fanów w niemały stupor, publikując zdjęcie z mamą. Wyglądają na nim jak siostry!

Grażyna Torbicka i Krystyna Loska

Mama i córka są ze sobą bardzo mocno związane. Legendy TVP często pojawiają się na wspólnych zdjęciach, którymi młodsza z pań chwali się w social mediach. Jednak jakiś czas temu Grażyna Torbicka zdecydowała się podzielić z obserwatorami nietypowym znaleziskiem. Zafundowała im wycieczkę w przeszłość!

W przeszłości Grażyna Torbicka — dziś jedna z najbardziej znanych polskich blondynek — nosiła modny ówcześnie balejaż. Na zdjęciu, które pojawiło się na Instagramie, zarówno gwiazda TVP, jak i jej córka są ubrane na czarno. Obie panie stoją obok siebie, szeroko się uśmiechając. Uwadze internautów nie umknął fakt, że są do siebie łudząco podobne. Po spikerce prawie nie widać upływu czasu — co ciekawe, okazało się, że do dziś Loska pozostaje wierna takiemu samemu uczesaniu!

Grażyna Torbicka dziś – co robi?

Grażyna Torbicka przez 31 lat pracowała w TVP. Rozpoczęła swoją przygodę z telewizją w połowie lat osiemdziesiątych. Stopniowo pięła się po szczeblach kariery zawodowej, by w 1994 roku stworzyć z Tadeuszem Sobolewskim autorski program, z którym do dzisiaj jest najbardziej kojarzona — Kocham kino.

W 2016 roku Grażyna Torbicka zdecydowała, że nadszedł czas na zakończenie jej przygody z Telewizją Polską. Po tym, jak dziennikarka odeszła z TVP, program Kocham kino został zawieszony. Powód? Władze stacji nie znalazły nikogo, kto mógłby godnie zastąpić dotychczasową prowadzącą! Jednak córka Krystyny Loski nie miała zamiaru rezygnować z dzielenia się swoją pasją filmową. Ostatecznie znalazła zatrudnienie w TVN Fabuła, gdzie prowadzi autorski program Grażyna Torbicka zaprasza.

Spodziewalibyście się, że Krystyna Loska i Grażyna Torbicka tak niewiele zmieniły się przez ostatnie lata? Matka i córka mają godne pozazdroszczenia geny!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvp

Dwie legendy dziennikarstwa – Krystyna Loska z córką Grażyną Torbicką.

tvp

Podobieństwo jest niezwykłe!

tvp

Na tym zdjęciu dziennikarki naprawdę wyglądają, jak siostry!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz
  2. Wysłała mężowi swoje zdjęcie. Przez jeden szczegół wniósł pozew o rozwód
  3. Znalazła porzucone w trawie niemowlę. Kiedy odsłoniła kocyk, zamarła
  4. Kilka minut po porodzie lekarz zorientował się, że popełnił błąd. Mógł się zdobyć tylko na przeprosiny
  5. W dniu ślubu żona postanowiła dać mężowi prezent. Gdy go zobaczył nie mógł przestać płakać

źródło: pl.wikipedia.org