Grażyna Torbicka może mówić o wielkim szczęściu w kontekście nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Tygodnik Na żywo informuje, że znana dziennikarka jakiś czas temu przekonała swoją mamę, by ta zamieszkała razem z nią i jej mężem. Z uwagi na to, że małżonek Grażyny, Adam pracuje do późna, rzadko miała okazję z kimś porozmawiać. Teraz jest całkowicie inaczej. Mało brakowało, a przez decyzję rządu mama Grażyny spędziłaby święta osobno.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jakie powody do szczęścia ma Grażyna Torbicka
  • Co o mały włos spowodowało rozdzielenie jej z matką podczas Świąt Bożego Narodzenia
  • Z kim Grażyna Torbicka była w związku przed swoim ślubem z obecnym mężem

Z początku mama dziennikarki nie chciała dać się przekonać do przeprowadzki pod wspólny dach córki i jej męża. Ostatecznie argumenty dotyczące pandemii spowodowały, że dziś Grażyna Torbicka i jej mama mieszkają razem.

Zobacz także:Ewa Brodnicka zupełnie bez ubrań. Zdjęcie rozgrzało internet (FOTO)

Grażyna Torbicka zamieszkała z mamą

Grażyna Torbicka może mówić o naprawdę wielkim szczęściu. Jej 83-letnia mama Krystyna Loska przez dłuższy czas była przeciwna przeprowadzce do domu swojej córki, jednak ostatecznie siła argumentu dotyczącego pandemii koronawirusa przekonała ją do tego ruchu.

Znana polska dziennikarka uwielbia Święta Bożego Narodzenia, jednak gdyby nie fakt, że mama dała się przekonać do przeprowadzki, o mały włos spędziłyby Wigilię i Boże Narodzenie osobno.

Zobacz także: Rząd podjął stanowczą decyzję. Zakaz obejmie prawie wszystkie dzieci

Wprowadzone przez rząd obostrzenia znacznie ograniczają możliwości spędzania Świąt w szerszym gronie, zatem w przypadku braku podjętej przez mamę decyzji o przeprowadzce byłyby znacznie smutniejsze niż dotychczas.

Przekonały ją dopiero argumenty, że jest pandemia, a ona znajduje się w grupie ryzyka i nie powinna wychodzić z domu. U Grażynki ma wszystko – powiedziała znajoma Grażyny Torbickiej w rozmowie z tygodnikiem Na żywo.

Mąż dziennikarki Adam Torbicki do późna pracuje, prowadząc swoją klinikę kardiologiczną, zatem Grażyna ma w końcu towarzystwo. Rodzina Torbickich powoli zaczyna przygotowania do uroczystości świątecznych.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Mąż Grażyny Torbickiej

Adam Torbicki to 67-letni lekarz kardiolog, który od wielu lat prowadzi swoją prywatną klinikę. Para poznała się czterdzieści lat temu w 1980 roku, podczas badań na prawo jazdy, które Grażyna musiała wykonać przed podejściem do kursu. Od razu widać, że wpadli sobie w oko.

Co ciekawe Adam Torbicki nie jest pierwszym mężczyzną, który pojawił się w życiu dziennikarki. Cztery lata wcześniej Grażyna poznała się z byłym selekcjonerem reprezentacji Polski w piłkę nożną i ówczesnym piłkarzem Wisły Kraków Adamem Nawałką. Byli ze sobą przez jakiś czas, jednak ich znajomość nie przetrwała długo.

W tym roku Grażyna świętuje 40-lecie znajomości ze swoim mężem Adamem. Wystarczy im życzyć kolejnych tylu, a nawet więcej.

Zobacz zdjęcia:

Grażyna Torbicka
instagram.com/grazynatorbicka

W rodzinie Grażyny Torbickiej doszło do wielkiego szczęścia.

Grażyna Torbicka
Fot. Piotr Molecki/East News

Do domu dziennikarki przeprowadziła się jej mama, dzięki czemu wspólnie spędzą Święta Bożego Narodzenia.

grażyna torbicka
PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS 16.03.2004 Wiktory 2003 juz rozdane N/Z:Grazyna Torbicka

Dziennikarka nie ukrywa wielkiego szczęścia z tego powodu.

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: pomponik.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl