Grażyna Torbicka przeżywa ciężki okres. Jak się okazuje, chodzi o męża uwielbianej dziennikarki, byłego prezesa Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Adama Torbickiego. Niestety, mężczyzna zmaga się z ogromnym problemem i codziennie musi walczyć o swoje dobre imie. Materiał, który pojawił się w internecie, wywołał lawinę pytań. Sprawa jest bardzo poważna.

Adam Torbicki ma poważne problemy, na szczęście w trudnych sytuacjach zawsze może liczyć na swoją żonę. Grażyna Torbicka i słynny lekarz są małżeństwem od niemal 40 lat, a tym samym tworzą jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w polskim show-biznesie. Jednak jak się okazuje, sława ma również ciemną stronę. Niestety, teraz oboje muszą się z tym zmierzyć.

Grażyna Torbicka: mąż został wykorzystany

Niestety, rozpoznawalność nie przyniosła mężowi Grażyny Torbickiej szczęścia, a wręcz została wykorzystana przez nieodpowiednich ludzi. Adam Torbicki padł ofiarą oszustów. Teraz chce walczyć o swoje dobre imię i ostrzec innych, jednak jak się okazuje, to nie takie proste.

Niestety Adam Torbicki musi zmierzyć się z ciężką sytuacją, która w ostatnim czasie dotknęła również Martynę Wojciechowską. Jak się okazuje, ktoś ukradł wizerunek męża Grażyny Torbickiej, i posługuje się nim w internetowych reklamach suplementów diety.

– Proszę, nie kupujcie tego – apeluje słynny lekarz w rozmowie z Plejadą.

Mężczyzna postanowił wszystkich ostrzec. Sytuacja trwa od wielu miesięcy.

  1. Niebezpieczny trend wśród zakochanych. Robią sobie krzywdę w imię miłości? Wstrząsające zdjęcia zalały internet
  2. Agnieszka Woźniak-Starak nie będzie miała spokoju? Bardzo przykre wieści tuż przed pierwszą rocznicą śmierci jej ukochanego męża

Kradzież wizerunku

Kradzież wizerunku sprawiła, że Adam Torbicki musi walczyć o swoje dobre imię. Jak się okazuje, lekarz w ogóle nie był świadomy sytuacji. Ani on, ani Grażyna Torbicka nie zauważyli problemu. 

– Pierwsze informacja dotarła do mnie 28 kwietnia, ale to już mogło trwać jakiś czas. Kilku znajomych zwróciło mi na tę sprawę uwagę, pytając, czy mają kupować polecany przeze mnie preparat, albo wręcz chwaląc się, że już go zmówili – zdradził w rozmowie z Plejadą. 

Jak przyznał, z początku był zaskoczony i rozbawiony, że znajomi dali się na to nabrać. Kiedy jednak zdał sobie sprawę z powagi sytuacji, postanowił zacząć działać i zgłosił sprawę do prokuratury.

– Prokuratura twierdzi ze trudno jest jednoznacznie przypisać moje nazwisko do reklamy, gdyż nie ma tam mojego podpisu. Chociaż z tym bym się nie zgadzał. Były tam zdjęcia moje, a później również wraz z Członkami Zespołu Kliniki, której działania koordynuje – wyjaśnił w rozmowie z portalem. 

Mamy nadzieję, że Grażyna Torbicka i Adam Torbicki uporają się z problemem, a osoby odpowiedzialne z kradzież wizerunku, odpowiedzą za swoje czyny. Apelujemy, jeżeli traficie na podejrzaną reklamę, nie dajcie się nabrać. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Grażyna Torbicka
instagram.com/grazynatorbicka

Grażyna Torbicka i Adam Torbicki to jedna z najbardziej rozpoznawalnych par w polskim show-biznesie. Niestety, wizerunek słynnego lekarza został wykorzystany przez oszustów.

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rozpaczliwe słowa Lecha Wałęsy. Nagle powiedział, ile jeszcze będzie żył
  2. Chciał się oświadczyć ukochanej. Po chwili stało się niewyobrażalne, wszyscy zamarli
  3. Mandaryna choruje na nieuleczalną chorobę. Jej życie wywróciło się do góry nogami, niszczy ją od środka
  4. Mama przyjrzała się zdjęciu synka i osłupiała. Było o krok od tragedii
  5. Córka Magdy Gessler podjęła kontrowersyjna decyzje. W komentarzach burza

źródło: plejada.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułIle zarabia się w kościele? Pensje kościelnych, gosposi i organistów zwalają z nóg
Następny artykułWielki sekret Margaret ujawniony. Padły bardzo bezpośrednie słowa, przesadziła?
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.