Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Grażyna Torbicka z mężem w tym roku świętują 38 rocznicę małżeństwa. Po tylu latach wciąż są w sobie zakochani
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 13.08.2019 18:51

Grażyna Torbicka z mężem w tym roku świętują 38 rocznicę małżeństwa. Po tylu latach wciąż są w sobie zakochani

grażyna torbicka
Fot. instagram.com/grazyna.torbicka fot. Ida Strzelczyk

Grażyna Torbicka ma powody do świętowania. W tym roku dziennikarka i jej mąż obchodzą 38. rocznicę małżeństwa! Tak długi staż to naprawdę rzadkość, para jednak jest w sobie zakochana tak samo, jak na początku relacji.

Dziennikarka i jej mąż to najlepszy dowód na to, że prawdziwa miłość istnieje! Poznali się zupełnym przypadkiem, w tym roku będą świętować 38. rocznicę ślubu. Jaka jest ich recepta na szczęści i jak trafili na siebie? Grażyna Torbicka ma naprawdę ogromne szczęście!

Grażyna Torbicka z mężem świętują

W życiu prywatnym dziennikarki próżno szukać skandali. Nie opowiada zbyt wiele o życiu prywatnym, chociaż historia jej miłości nadaje się na scenariusz filmu. Grażyna Torbicka w tym roku będzie świętować już prawie 40 lat z mężem, poznali się jednak zupełnym przypadkiem. Jak do tego doszło?

Grażyna Torbicka poznała męża, gdy wybrała się na badania konieczne do egzaminu na prawo jazdy. Los chciał, że trafiła do gabinetu swojego przyszłego teścia, Ryszarda Torbickiego. Ten zobaczył w niej wymarzoną kandydatkę na synową, uknuł więc sprytny plan. Zlecił dziennikarce specjalistyczne badania serca i skierował ją do kardiologa – swojego syna.

Choć wizyta dziennikarki w gabinecie przyszłego męża była krótka, natychmiast jej się spodobał. Zostawiła w gabinecie klucze, a gdy po nie wróciła, coś kliknęło. Ten przypadek i plan przyszłego teścia zadecydował o całej ich przyszłości! Adam Torbicki okazał się tym jedynym.

Grażyna Torbicka: mąż

Na ślubnym kobiercu stanęli w 1981 roku. Dziennikarka miała wówczas tylko 22 lata, jej wybranek 28. Choć dziś wydaje im się to szalone, nie mogli lepiej trafić! Ich związek trwa już 38 lat i są w sobie tak zakochani, jak gdy się poznali. Ostatnio spędzili razem pracowity czas w Kazimierzu Dolnym, gdzie zakończył się Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, zarządzany właśnie przez Torbicką. Mimo że mąż gwiazdy jest bardzo zapracowany, zawsze towarzyszy żonie w tym intensywnym okresie! Nic dziwnego, że ich związek jest tak silny – mimo ogromu pracy, para zawsze stara się znaleźć dla siebie czas. Życzymy im mnóstwo szczęścia i wielu wspólnie spędzonych lat!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

grażyna torbicka

Grażyna Torbicka ma powody do świętowania! Nadchodzi bardzo ważna rocznica.

grażyna torbicka

Dziennikarka będzie obchodzić 38. rocznicę ślubu!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Placido Domingo, światowej klasy śpiewak operowy, oskarżony o molestowanie. Miał to robić od ponad 30 lat
  2. Magdalena Cielecka z partnerem. 47-letnia aktorka coraz bardziej angażuje się w związek z 31-letnim gwiazdorem
  3. Mama przeżyła chwilę grozy podczas chrztu. Zaniepokoiło ją zachowanie księdza
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie

źródło: pomponik.pl, gwiazdy.wp.pl