Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Grażyna Torbicka zdradziła szczegóły z życia Piotra Woźniaka-Staraka. Jej słowa wzruszają do łez
Marta Kulik
Marta Kulik 19.09.2019 17:48

Grażyna Torbicka zdradziła szczegóły z życia Piotra Woźniaka-Staraka. Jej słowa wzruszają do łez

grażyna torbicka
fot. screen YouTube telewizjaKinoPolska

Grażyna Torbicka zdradziła szczegóły z życia Piotra Woźniaka-Staraka. Jej słowa wzruszają do łez i potwierdzają, że polskie kino straciło prawdziwego wizjonera. Do tej pory mało kto wiedział, jaki producent był na planie filmowym.

Grażyna Torbicka doskonale zna twórczość Piotra Woźniaka-Staraka i wie, jakim był szefem. Z jej słów wynika, że tragicznie zmarły na jeziorze Kisajno mężczyzna był niezwykłym producentem i wspaniałym człowiekiem z marzeniami. W umowach zawsze miał zastrzegać jedną, niezwykle ważną rzecz.

Grażyna Torbicka o Piotrze Woźniaku-Staraku

Grażyna Torbicka jest wybitną znawczynią polskiego kina, dlatego świetnie zna filmy, nad którymi pracował Piotr Woźniak-Starak. W ostatnim wywiadzie zdradziła, że wyróżniał się niezwykłym, niespotykanym w Polsce stylem pracy.

Grażyna Torbicka

– Ekipy z nim współpracujące potwierdzają, że bardzo dbał o zespół, o zespół aktorski i miał amerykański styl pracy. Z tego, co wiem, wręcz robił casting na reżysera […]. Zdaje się, że w umowie jako producent Piotr zawsze zastrzegał sobie, że ostateczna decyzja należy do niego. To jest bardzo amerykańskie podejście — mówiła w rozmowie z Super Expressem.

Słowa dziennikarki potwierdzają wyznania wielu gwiazd, które miały okazję pracować z producentem. Miał on bardzo dbać o każdego członka ekipy i dokładał wszelkich starań, aby każdy czuł się na planie dobrze.

Ostatni film Piotra Woźniaka-Staraka

Ostatnim filmem Piotra Woźniaka-Staraka jest Ukryta Gra. Producentowi udało się pozyskać znanych aktorów, między innymi amerykańskiego gwiazdora Billa Pullmana. Za reżyserię odpowiadał Łukasz Kośmicki, dla którego będzie to debiut. Grażyna Torbicka przyznała, że po Ukrytej Grze spodziewa się dobrego kina. Podkreśliła też, że polskie kino straciło ciekawego producenta, który wie, jak robić dobre filmy.

– Miał głowę pełną marzeń i to marzeń, za którymi podążał i wierzył, że może je zrealizować — mówiła o Piotrze Woźniaku-Staraku w rozmowie z Super Expressem.

grażyna torbicka

Ze słów dziennikarki wynika, że Piotr był prawdziwym artystą i wizjonerem. Kiedy odbędzie się premiera Ukrytej Gry? Premiera filmu odbędzie się w piątek na festiwalu w Gdyni. Swoją obecność zapowiedziała rodzina zmarłego producenta, w tym jego żona, Agnieszka Woźniak-Starak.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sklep, któremu niestraszny zakaz handlu. Take & Go ruszyło w Poznaniu
  2. Córka znanego aktora jest niepełnosprawna. Od 17 lat opiekuje się nią samotnie
  3. Małgorzata Kożuchowska przyjaźniła się z raperem narkomanem. Przez lata próbowała wyciągnąć go z nałogu
  4. Gwiazda TVN pokazała się w zaawansowanej ciąży. Fani nie mieli pojęcia, że rozwiązanie tuż tuż
  5. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw
  6. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą

Źródło: se.pl