Lelum.pl

fot. TRICOLORS/East News

Grażyna Torbicka o braku dzieci, ma dość. ”Reaguję, jakby były we mnie dwie Grażyny. Pierwsza czuje się dotknięta, cała się w sobie kurczy”

21 Listopada 2020

Autor tekstu:

Karol Osiński

Grażyna Torbicka od wielu lat słynie z doskonałej prezencji, taktu i profesjonalizmu dziennikarskiego. W wielu rozmowach dopytywana jest, dlaczego nie zdecydowała się nigdy na dzieci. Podczas wywiadu dla tygodnika

Grażyna Torbicka od wielu lat słynie z doskonałej prezencji, taktu i profesjonalizmu dziennikarskiego. W wielu rozmowach dopytywana jest, dlaczego nie zdecydowała się nigdy na dzieci. Podczas wywiadu dla tygodnika

Klasa, którą przez lata prezentuje Grażyna Torbicka, nie podlega żadnej dyskusji. Wieloletnia prowadząca program na antenie Telewizji Polskiej pt. Kocham kino poza przeprowadzaniem wywiadów, zawsze chętnie ich także udzielała, jednak często znajdzie się temat dokuczliwy. W jej przypadku jest to brak posiadanych przez nią dzieci, o czym nie lubi się wypowiadać.

Grażyna Torbicka dzieci

Jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek, zawsze słynąca z wielkiej klasy, doskonałej prezencji oraz kultury osobistej Grażyna Torbicka gościła w wywiadzie dla tygodnika Życie na gorąco. Nie jest tajemnicą, że wielu fanów z niecierpliwością oczekuje programów z jej udziałem.

Prezenterka telewizyjna udzielała w swoim życiu mnóstwa wywiadów, jednak w wielu z nich padały pytania, na które nie lubi odpowiadać, a mianowicie o swoje życie prywatne. Mówiąc jeszcze ściślej, dziennikarka bardzo często dostawała pytania na temat dzieci, których nie posiada.

Grażyna Torbicka nie ukrywa swojego niezadowolenia z faktu, że ludzie bardzo często próbują wkraczać w sfery jej życia intymnego. Z uwagi na nadmierną częstotliwość tych pytań postanowiła uciąć wszelkie spekulacje.

– Absurdalna dyskusja na ten temat trwa. Czytam to i reaguję, jakby były we mnie dwie Grażyny. Pierwsza czuje się dotknięta, cała się w sobie kurczy. A druga mówi: czy to jest temat do publicznej dyskusji? To moja sprawa – zaznaczała Grażyna Torbicka.

Grażyna Torbicka mąż

Grażyna Torbicka od niemal 40 lat jest w związku małżeńskim z kardiologiem Adamem Torbickim. Dziennikarka przyznaje, że jest to mężczyzna jej życia, przy którym czuje się jak pełnowartościowa kobieta.

Przy nim i dzięki niemu czuję się jak prawdziwa kobieta. Nie jestem instytucjonalną żoną, ale kobietą mającą swój dom, swoje pasje, swoją pracę. Nie wymagam od męża, by traktował mnie jak schematyczną kapłankę domowego ogniska i zachowywał się jak głowa rodziny – opowiada w jednym z wywiadów prezenterka telewizyjna.

Co więcej, opowiedziała, że jeśli decydują się na coś z mężem, to tylko po to, by sprawić drugiej osobie przyjemność oraz dla satysfakcji własnej.

– Nie dzielimy obowiązków na „żonine” i „mężowskie”. Jeżeli coś robimy, to dla satysfakcji, po to, by sprawić przyjemność drugiej osobie – dodawała Grażyna Torbicka.

Dziennikarka zapewne udzieli w swojej karierze jeszcze niejednego wywiadu, nie wspominając o ich prowadzeniu. Śledzicie jej udziały w mediach?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka udzieliła wywiadu dla tygodnika Życie na gorąco.

grażyna torbicka

Dziennikarka ucięła wszelkie spekulacje na temat zadawanych pytań o dzieci.

kariera

Dziennikarka niejednokrotnie zaznaczała, że nie lubi pytań o życie prywatne.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Tagi:

Karol Osiński

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Krzysztof Ibisz pokazał, jak kwitnąco wygląda jego 3 żona. 2 żona właśnie raniąco go podsumowała

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Spojrzała na dłonie Jarosława Kaczyńskiego. Wiele z nich wyczytała, politycy komentują jej zdanie

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Paraliżujące sceny w domu pogrzebowym. Patrzyli, co dzieje się na ich oczach z ciałem zmarłej i nie dowierzali

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Mama Ginekolog przyjmuje znajomych poza kolejką w gabinecie NFZ. Ludzie oburzeni

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

I po pracy w TVP. Wkurzona Roksana Węgiel ujawniła, co stało się za kulisami. "Żałosne"

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Dlaczego lepiej spać w skarpetkach? Podajemy powody

Czytaj więcej >