Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Grażyna Torbicka nie dała się zmienić sławie. „Dosyć szybko zorientowałam się, dokąd ta droga prowadzi”
Michał Włoch
Michał Włoch 23.01.2020 09:20

Grażyna Torbicka nie dała się zmienić sławie. „Dosyć szybko zorientowałam się, dokąd ta droga prowadzi”

grażyna torbicka
instagram.com/grazyna.torbicka/

Grażyna Torbicka to prezenterka, która świat telewizji zna od podszewki. Przeżycie w świecie show-biznesu wiele ją jednak kosztowało. Dziennikarka opowiedziała, jak uniknęła konsekwencji związanych ze sławą. Dosyć szybko zorientowałam się, dokąd ta droga prowadzi – powiedziała gwiazda w wywiadzie dla Pani.

Grażyna Torbicka przez lata występów w telewizji wyrobiła sobie status prawdziwej legendy. Jej gwiazda świeci do teraz, a prezenterka nie narzeka na brak propozycji zawodowych. Utrzymanie się na powierzchni medialnej gry kosztuje jednak bardzo wiele, na czym często najbardziej cierpią najbliżsi.

Grażyna Torbicka: kariera

Grażyna Torbicka od czasów dzieciństwa mogła poznawać mechanizmy, jakimi rządzi się świat mediów. Jej mama, Krystyna Loska również jest legendą telewizji publicznej. Gwiazda mogła czerpać z doświadczenia swojej mamy i świadomie zdecydowała się wkroczyć w światło jupiterów.

Wszyscy znamy telewizję od strony kamery. Idealnie dobrane stylizacje i makijaż, płynnie mówione, okrągłe zdania wypowiadane przez prezenterów, splendor, duże pieniądze i rozpoznawalność to tylko jedna strona medalu – te wszystkie rzeczy mają swoją cenę, której nie da się wyrazić w walucie.

Telewizja jest bardzo zachłanna. Wymaga czasu, uwagi i gotowości do pracy dla niej w każdej chwili. W zamian kusi popularnością, bardzo zwodniczą. Łatwo dać się jej uwieść, poczuć się gwiazdą i stracić kontakt z rzeczywistością – powiedziała Grażyna Torbicka w wywiadzie dla Pani.

Pułapki świata telewizji

Legendarna prezenterka poznała pułapki, jakie czekają na gwiazdy, które stracą kontakt z rzeczywistością. Życie w klatce z kości słoniowej sprawia, że pojawiają się kłopoty w życiu prywatnym.

Wymagamy, aby wszyscy, łącznie z najbliższymi, traktowali nas w wyjątkowy sposób. Znosili nasze humory, adorowali, spełniali zachcianki – Grażyna Torbicka opisała konsekwencje przenoszenia nawyków z pracy do domu.

By utrzymać się na powierzchni życia w świecie kamer, jupiterów i wpatrzonych w nas wielbicieli, trzeba mieć naprawdę mocną psychikę i podejmować odważne decyzje.

W pewnym momencie byłam blisko postawienia wszystkiego na jedną kartę. Szczęśliwie nie dałam telewizyjnemu wirusowi całkowicie sobą zawładnąć. Dosyć szybko zorientowałam się, dokąd ta droga prowadzi. Wiem, kiedy powiedzieć: dość – zakończyła Grażyna Torbicka w wywiadzie dla Pani.

Jak widać dzienikarka poradziła sobie świetnie – do dziś jest aktywna zawodowo, a wywiadów udziela tylko na temat swojej pracy!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Grażyna Torbicka

Wieloletnia kariera prezenterki wyczuliła gwiazdę na ryzyka związane z jej pracą.

Grażyna Torbicka

Często dzieje się tak, że przez pracę w mediach cierpią najbliżsi.

Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka utrzymała się na topie dzięki silnej psychice.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Albert Wójcik – przedsiębiorca i twórca inicjatywy STOP Sadystom
  2. Biznesinfo – portal biznesowy grupy mediowej Iberion
  3. Iberion – grupa mediowa przyszłości

Źródło: Pani