Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Grażyna Torbicka przygotowywuje się do nowej roli. Wielkie zmiany w życiu gwiazdy
Karina Sulich
Karina Sulich 29.04.2020 20:24

Grażyna Torbicka przygotowywuje się do nowej roli. Wielkie zmiany w życiu gwiazdy

grażyna torbicka
Fot. instagram.com/grazyna.torbicka fot. Ida Strzelczyk
Z powodu epidemii koronawirusa do domu dziennikarki wprowadziła się jej mama, Krystyna Loska. Ponieważ mąż Grażyny Torbickiej jest kardiologiem i rzadko przebywa w domu przez dyżury, kobiety są dla siebie ogromnym wsparciem.
Grażyna Torbicka
instagram.com/grazynatorbicka

Grażyna Torbicka bierze się za własny dokument.

ZOBACZ ZDJĘCIA:
Grażyna Torbicka zdradziła swoje plany na najbliższą przyszłość. Jak się okazuje, epidemia koronawirusa i przymusowa kwarantanna sprawiły, że znana dziennikarka postanowiła zwolnić tempo i oddać się refleksji. Teraz gwiazda przygotowuje się do nowej roli, a w jej życiu już zdążyły zajść wielkie zmiany, informuje Żyjcie na gorąco.
Grażyna Torbicka przez epidemię koronawirusa była zmuszona zmienić swoje codzienne nawyki i jak się okazało, zapoczątkowało to nowy etap w życiu gwiazdy. Dziennikarka postanowiła powrócić do dawnych zainteresowań i spróbować swoich sił w zupełnie innej roli. Od tej strony jej nie znaliśmy.
Zmiany w życiu Grażyny Torbickiej
Jeszcze kilka miesięcy temu Grażyna Torbicka była rzadkim gościem w swoim domu. Gwiazda codziennie udawała się na spotkania, wywiady, czy odwiedziny u mamy. Teraz wszystko się zmieniło, a dziennikarka zrozumiała, co jest dla niej ważne i postanowiła zrealizować marzenie z dawnych lat.
Okazuje się, że Grażyna Torbicka od zawsze marzyła o tym, by zostać reżyserką. W rozmowie z Życiem na gorąco zdradziła przyszłe plany.
– Siedząc w domu, wreszcie jest czas na to, żeby bez pośpiechu rozejrzeć się dookoła. Rejestrować różne sytuacje rodzinne, ale też w przyrodzie. Na wszystko i na każdego domownika można spojrzeć inaczej niż dotychczas. Dzięki temu może powstać dokument w czasie pandemii, bo zarejestruję jakieś niezwykłe sceny – powiedziała, przyznając, że myśli nad zrealizowaniem własnego dokumentu, ale to nie jedyne zmiany w jej życiu.
grażyna torbicka
fot. instagram.com/grazyna.torbicka

Dziennikarka może liczyć na wsparcie męża.

grażyna torbicka
fot. MARCIN WZIONTEK / SE / EAST NEWS WARSZAWA GALA ROZDANIA NAGROD W PLEBISCYCIE TELEKAMERY 2017

Na czas epidemii, do gwiazdy wprowadziła się mama.

ZOBACZ TEŻ:

Grażyna Torbicka mieszka z mamą

  1. Premier Morawiecki spotkał się z dziećmi. Nikt nie spodziewał się jego słów
  2. Minister Emilewicz niespodziewanie zapowiedziała ogromną zmianę. Dotknie wszystkich seniorów
  3. Koronawirus: Jest ważny apel Belgów. Jedzcie frytki przynajmniej dwa razy dziennie