Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dlaczego Grażyna Torbicka nie ma dzieci? Smutna prawda o życiu gwiazdy
Karina Sulich
Karina Sulich 30.05.2020 15:04

Dlaczego Grażyna Torbicka nie ma dzieci? Smutna prawda o życiu gwiazdy

grażyna torbicka
fot. screen YouTube telewizjaKinoPolska
  1. Koronawirus w schronisku dla bezdomnych. Na kwarantannie 160 osób
  2. Pilot stanowił poważne zagrożenie. Musieli działać. Zawrócili samolot w połowie drogi
  3. Zapadła ostateczna decyzja w sprawie ”Rancza”. Marta Chodorowska właśnie przekazała ją widzom
  4. 65-latka poszła na USG. Podczas badania lekarz złapał się za głowę, trudno uwierzyć
  5. Na dnie jeziora odnaleziono ciało kobiety. Matka rozpoznała swoją córkę, trudno powstrzymać łzy
  6. Prognoza pogody bardzo niepokoi. Dzisiejsze anomalie mogą być wierzchołkiem góry lodowej
  1. Porażająca wiadomość, nie żyje uwielbiana aktorka. Zmarła po krótkiej chorobie
  2. MZ wydało ważny komunikat, ogromne zagrożenie dla zdrowia. Dotyczy aż 31% Polaków i 21% Polek
  3. Ostateczny dowód na związek Anny Muchy i Kuby Wojewódzkiego? Jedno zdjęcie wszystko zdradza
Grażyna Torbicka nie ma dzieci, bo… – to zdanie próbowało dokończyć dziesiątki polskich dziennikarzy, a media nie raz prosiły gwiazdę o wypowiedź w tym temacie. Ta jednak nie ma zamiaru zdradzać tak prywatnych spraw, a na zadawane w tej kwestii pytanie, często reagowała mocnymi słowami.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TEŻ:

Grażyna Torbicka kilka dni temu, 24 maja, skończyła 61 lat. Nigdy nie została mamą i choć media nie dają jej spokoju, gwiazda niechętnie porusza tę kwestię. Czy to jest temat do publicznej dyskusji. To moja sprawa! – ucięła w wywiadzie dla Życia na gorąco. Dziennikarka udowadnia, że również bez dzieci można tworzyć szczęśliwą rodzinę.
Grażyna Torbicka, która od prawie 40 lat jest żoną wybitnego kardiologa Adama Torbickiego, przez lata była pytana o niezwykle trudny temat, jakim jest macierzyństwo. Dlaczego dziennikarka nie ma dzieci? Choć para nie chce wypowiadać się na temat braku potomstwa, gwiazda już kilka razy była zmuszona zabrać głos w sprawie.

źródło: fakt24.pl

Absurdalna dyskusja na ten temat trwa. Czytam to i reaguję, jakby były we mnie dwie Grażyny. Pierwsza czuje się dotknięta, cała się w sobie kurczy. A druga mówi: czy to jest temat do publicznej dyskusji? To moja sprawa – stwierdziła jakiś czas temu w rozmowie z Życiem na gorąco i ciężko nie przyznać jej racji, choć i to nie uciszyło sprawy.

Grażyna Torbicka to córka znanej prezenterki Krystyny Loski i działacza Henryka Loski, co wpłynęło na to, że media interesowały się kobietą już od bardzo dawna. Choć dziennikarka nie dała swoim rodzicom wnucząt, jej dom jest pełen miłości.

Grażyna Torbicka: rodzina

Dlaczego Grażyna Torbicka nie ma dzieci?

Niektórzy twierdzą, że to dzieci scalają, ale my jesteśmy przykładem, że nie mając dzieci, można żyć szczęśliwie – wyznała Grażyna Torbicka w Rewii.

Grażyna Torbicka i Adam Torbicki są małżeństwem od 39 lat. Choć para nie ma dzieci, tworzy wspaniały duet i piękną rodzinę.

Gwiazda od lat żyje w udanym, szczęśliwym małżeństwie i jest dowodem na to, że nawet bez dzieci, można stworzyć wspaniałą rodzinę.

grażyna torbicka