Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Grażyna Torbicka to prawdziwa dama. Jej życie wydaje się być bajkowe
Marta Kulik
Marta Kulik 23.07.2019 15:11

Grażyna Torbicka to prawdziwa dama. Jej życie wydaje się być bajkowe

grażyna torbicka
screen YouTube L’Oréal Paris Polska

Grażyna Torbicka jest pierwszą damą polskiej telewizji. Zawsze elegancka i perfekcyjna gwiazda została przyłapana na zakupach. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że siatki do samochodu pakowała jej sprzedawczyni!

Grażyna Torbicka może liczyć na specjalne traktowanie nawet w warzywniaku? Fotoreporterzy uchwycili gwiazdę w dość intrygującej sytuacji. Życie gwiazdy jest ekskluzywne nawet przy najmniejszym wyjściu. Wierni widzowie zawsze służą jej pomocą!

Grażyna Torbicka na zakupach

Wygląda na to, że status, jaki osiągnęła Grażyna Torbicka, pozwala jej liczyć na specjalne traktowanie nie tylko na czerwonym dywanie! Gwiazda wybrała się na zakupy do osiedlowego warzywniaka, gdzie najpierw sama przeglądała produkty, a następnie przemiłej ekspedientce wskazywała co ładniejsze owoce i warzywa, a ta cierpliwie je pakowała.

Po opłaceniu dość sporych zakupów Grażyna Torbicka opuściła sklep. Zajęta jedzeniem loda pozwoliła sprzedawczyni pakować zakupy do samochodu. Sama w tym czasie z klasą przytrzymała drzwi kobiecie. Najwyraźniej prezenterka na każdym kroku spotyka fanów, którzy chętnie jej pomogą!

Grażyna Torbicka – co robi?

Grażyna Torbicka rzadko bywa bohaterką plotek. Kilka miesięcy temu skończyła 60 lat, a przez ten czas nie wywołała żadnego większego skandalu. Jest córką ikony polskiej telewizji, Krystyny Loski. Przez lata sama wypracowała sobie status jednej z najpopularniejszych osobowości medialnych. Od dawna powtarza, że aby zapaść w pamięci widzów, nie trzeba uciekać się do kontrowersji. Tym razem jednak nie udało jej się uniknąć rozgłosu niezwiązanego z jej pracą.

– Ja nigdy nie oczekiwałam, a było to ważne zwłaszcza w pierwszym okresie, kiedy zaczynałam zawodową karierę, że jeśli coś osiągnę, coś mi się uda zrobić, to spadnie mi na głowę deszcz cudownych róż i dalej już będzie droga otwarta, wszystko cudownie się ułoży raz na zawsze — mówiła dla Onetu.

Do tej pory nie bywała bohaterką plotek, teraz jednak fani długo nie zapomną o jej niedawnym wyjściu. Nie przysłoni to jednak jej pokaźnego dorobku i sympatii, jaką darzą ją widzowie. Ciężka praca sprawiła, że nawet sklepowa obsługa chce doceniać ją na wszelkie sposoby!

ZOBACZ ZDJĘCIA GRAŻYNY TORBICKIEJ:

Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka ciężko pracowała na status ikony polskiej telewizji.

Grażyna Torbicka

Gwiazda jest traktowana jak najprawdziwsza diwa!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Val Kilmer choruje na raka krtani. W gardle ma rurkę tracheotomijną
  2. Doda przerażona wydarzeniami w Białymstoku. „Czy wychodząc u Was na scenę mamy się bać?”
  3. Anna Kalczyńska pokazała córki. Gwiazda DDTVN pochwaliła się ślicznymi pociechami
  4. Ojciec Beaty Szydło wykonywał niebezpieczny zawód. W tej profesji katastrofy są na porządku dziennym
  5. Kim jest Janina Busk? Nowa prowadząca „The Voice Senior” jest bardzo intrygująca