Grażyna Torbicka: emerytura już jej przysługuje. 24 maja gwiazda polskiej telewizji skończyła okrągłe 60 lat i zgodnie z prawem może pobierać świadczenia emerytalne. Dziennikarka pożegna się z mediami?

Pracę w mediach zaczęła niemal 35 lat temu. Od tamtej pory stale zachwyca nienaganną prezencją i ponadprzeciętną klasą. Widzowie mogli podziwiać ją jako dziennikarkę, konferansjerkę, prowadzącą licznych festiwali. Dziś Grażyna Torbicka jest wielką damą polskiej telewizji. Czy jej fani mają się czego obawiać?

Grażyna Torbicka: emerytura czy kariera?

Mama gwiazdy, znana prezenterka telewizyjna Krystyna Loska, przeszła na emeryturę w wieku 58 lat. Podobno przy podejmowaniu tej decyzji nie towarzyszyły jej żadne wątpliwości. Diwa rzuciła wszystko, by zatroszczyć się o ognisko domowe.

– Nie żałuję, że podjęłam taką decyzję — powiedziała pani Krystyna, czytamy na pomponik.pl. 

Grażyna Torbicka weźmie przykład z mamy? Wybierze dom czy pracę?

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Większość kobiet odpowie pewnie na to pytanie: dom. Dla mnie dom także jest bardzo ważny, ale główną rolą jest rola kobiety, która potrafi harmonijnie łączyć życie prywatne z zawodowym. Samo zajmowanie się domem nie dawałoby mi satysfakcji. Taki mam temperament — przyznaje dziennikarka, podaje pomponik.pl.

Najwyraźniej gwiazda nigdy nie chciała pójść drogą swojej mamy i wybrała bardziej aktywny tryb życia. Grażyna Torbicka jak każda nowoczesna kobieta stara się godzić życie prywatne z zawodowym, wtedy czuje się spełniona. Dom jest dla niej ważny, ale nie wystarczający do pełni szczęścia.

Czy Grażyna Torbicka przejdzie na emeryturę?

Grażyna Torbicka nie przejdzie na emeryturę! Fani gwiazdy mogą odetchnąć z ulgą. Dziennikarka wciąż jest w świetnej formie i na razie nic nie wskazuje na to, aby miała odejść z telewizji. Co więcej, na pomponik.pl możemy przeczytać o jej planach zawodowych.

Edward Miszczak, dyrektor programowy stacji TVN, zdradził, że Grażyna Torbicka angażuje się w coraz więcej projektów! To znaczy, że widzowie jeszcze długo będą mogli oglądać uwielbianą przez nich gwiazdę.

Mąż dziennikarki, Adam Torbicki, jest wybitnym kardiologiem i on także wciąż jest aktywny zawodowo. Para świetnie się dobrała, oboje mogą się realizować i wzajemnie wspierać.

ZOBACZ ZDJĘCIA GRAŻYNY TORBICKIEJ:

grażyna torbicka: emerytura
fot. screen z youtube.com Legalna Kultura

Grażyna Torbicka: gwieździe przysługuje prawo do pobierania świadczeń emerytalnych!

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.