Mąż Grażyny Torbickiej zawsze był jej największym przyjacielem. Para pobrała się 37 lat temu. Ich miłość cały czas kwitnie, a uczuciu, które ich łączy daleko do wypalenia. Obydwoje kochają swoją pracę.

Ostatnio para widziana była w restauracji na Placu Bankowym w Warszawie. Wyglądali kwitnąco.

Kim jest mąż Grażyny Torbickiej?

Adam Torbicki to ceniony polski kardiolog. Ukończył on Warszawską Akademię Medyczną w 1978 roku. Jest autorem ponad 150 artykułów, które publikowane były w naukowych pismach. Z Grażyną poznał się on, gdy ta potrzebowała badania niezbędnego do przystąpienia do kursu na prawo jazdy. Od tego się wszystko zaczęło.

Jak wygląda małżeństwo Torbickiej?

Cała nasza rodzina zawsze rozumiała, że wzajemne wsparcie i zrozumienie, empatia są fundamentalne, by w miarę bezboleśnie iść przez życie. Często mówiąc mniej, można powiedzieć więcej. Słowami wypowiedzianymi pod wpływem złych emocji można bardzo głęboko zranić, a cofnąć ich nie można, bo zostały usłyszane i będą powracać, zwłaszcza wtedy, kiedy chciałabyś o nich zapomnieć. Dlatego tak ważne jest, by mieć wartości, które są dla ciebie ważne – powiedziała w rozmowie z Vivą!.

Zdradziła także, że mąż jest dla niej oparciem w trudnych chwilach i jest jej największym przyjacielem.

Najważniejsze, że mam w mężu wielkiego przyjaciela, na którego zawsze mogę liczyć, a przecież życie przynosi różne zawieruchy – powiedziała.

Czujemy się jakbyśmy stale byli kochankami – skwitowała Torbicka.

Co szanuje Grażyna Torbicka?

Warto podkreślić, że mimo udanego życia miłosnego, Torbicka nigdy nie rezygnowała ze swoich marzeń i pasji.

W wywiadzie udzielonemu magazynowi Gala przyznała:

Fascynują mnie kobiety, które podążają za swoją pasją. Prowadzą normalne życie, ale nie rezygnują z marzeń. Znają swoje słabe strony i nad nimi pracują, a to daje im siłę. Wiedzą, że jeśli zrealizują swoje marzenia, to szczęśliwe będą nie tylko one, ale także ich rodziny. Chciały stać się niezależne i potrafiły tę niezależność utrzymać. – mówiła.

Grażyna Torbicka – ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ola Ciupa pokazała się bez majtek! Fani: „Masakra”
  2. Zarabia miliony na Instagramie, ma 24 lata i…dwójkę dzieci!
  3. Wiemy, dlaczego Deynn i Majewski wracają do Polski. To nie była ich decyzja

źródło: viva.plm se.pl